Kocanı Kendine Bağlamanın Yolları

Kocanı kendine bağlamanın yolları konusunda bu üç metotla bir hayli yol kat edebilir, onu kendine bağlamaya başlayabilirsin. Kesin sonuç için ne yapman gerektiğini de bu yazıda bulacaksın. 

Kocanı kendine bağlamanın altyapısını oluşturabileceğin 3 yolunu anlatacağız. Uygulanırsa başarı kazanılabilir ama ebedi bir bağlılık için çok daha fazlası gerekecek. Daha derinlemesine bir şeyler yapmak için Kocanın Kalbine Gir isimli e-kitap’tan faydalanabilirsin. Okumanı kesinlikle tavsiye ederiz. Bu sayede, kısıtlı yöntemlerle yetinmek yerine Kocanı kendine bağlamanın yolları hakkındaki derinlemesine ele alınmış tüm metotları bu kitaptan okuyabilirsin.

Kocanın Kalbine Gir kitabı okumak için tıkla

Kocayı mutlu etmek, onu eve bağlamak; evliliğinin refah seviyesini yükseltmek kendini de mutlu etmek anlamına geliyor. Yapılması gereken hamleler sadece kocanın mutluluğu için değil. Senin kendi mutluluğun için de atılan adımlar bunlar.

İlişkiler düşünüldüğü kadar karmaşık değildir aslında. Sadece dikkat edilmesi gereken hususlar var. İlk aşama; ilişkiyi nötr hale getirmektir. Yani kocanı senden ve evden soğutan sebepleri yok etmektir. Bunlar sana basit işlemlermiş gibi görünebilir ama erkeklerin iç dünyasını rahatlatmak için çok önemli adımlardır. Kocanı kendine bağlamanın yolları arayışındaki bir kadın ilk aşamada aşağıdaki detayları yenilemelidir;

  1. Neredeyse tüm erkekler spor gazetelerini okumak, birşeyler içip arkadaşlarıyla geyik yapmak, yalnız başına keyif yapmaktan hoşlanır. Onlara bu zamanı tanımak gerekir.
  2. Evlilik demek yapışık ikiz gibi dolaşmak değildir. Çiftlerin kendilerine ait hobileri ve zevkleri için birbirlerine vakit vermeleri gerekir.
  3. Erkekler başarılı olduklarını duymak isterler. Onları yüreklendirmek ve cesaretlendirmek kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Erkeğini kendisine ve hatta hayata motive etmeyi bilen bir kadın bunu asla es geçmemelidir.

Bu 3 yolla ilişkindeki tıkanıklıkları temizledikten sonra sıra, ona yeniden çekici görünmenin yollarını uygulamaya, yani yavaş yavaş kocanın kalbine yeniden girmeye sıra gelir.

Yataktaki Kraliçe Ol ve Kocanın Kalbine Gir

“Kocanı kendine bağlamanın yolları” arayışındayken birçok internet sitesi gezebilir, makaleler okuyabilirsin ancak bunlar ‘İzlenmesi gereken belli bir planın’ parçası olmadığı için bütünlük sağlamak ve netice almak imkansızdır. Baştan sona adım adım işleyen bir rehber arıyor ve kocanı gerçekten kendine bağlamak istiyorsan cinselliği de işin içine katmalısın. Cinsellik erkekler üzerinde müthiş bağlayıcı bir faktör ve bu yüzden bunu da gündemine almanı tavsiye ederiz. Kocanın Kalbine Gir isimli kitabı incelemek için tıklayacağın www.kocaninkalbinegir.com adresinde Yataktaki Kraliçe kitabını da inceleyebilir ve bu kitapları okuduktan sonra kocan için vazgeçilmez bir kadın olmanın keyfini yaşayabilirsin.

Kocanın Kalbine Gir ve yataktaki kraliçe kitabı okumak için tıkla

 

 

Diğer Paparattiler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.