Kocamı kendime nasıl aşık ederim? Ona kendimi nasıl sevdiririm? Bu yöntemlere kısa sürede kocanın aşkını kazanabilirsin. Sabırla uygula ve sonuçları gör. 

Belki evliliğinizin başından beri kocan sana aşk duymuyordu, belki de aşk evliliği yapmıştınız ama zamanla ne olduysa aşk söndü ve geriye külleri kaldı. Aşksız bir evlilik tadı tuzu olmayan bir yemeği yemek zorunda olmak gibidir. Tabaktakini günahtır diye ne çöpe dökebilirsin, ne de yediğinden lezzet alabilirsin. Sende artık bu durumdan bıkmış olmalısın ki kocamı kendime nasıl aşık ederim konusunda arayışa başlamışsın. Yalnız değilsin, senin durumunda olan binlerce hemcinsin var ve hepsi evlilik hayatının bu gidişatını değiştirmek için çabalıyor.

Onu Kendine Aşık Etmen İçin Yapman Gerekenler

İlk Adım

İlk adımda ilişkindeki tıkanıklıkları tespit etmelisin. Örneğin; Anlaşamadığınız konular, üzerine sıkça tartıştığınız konular, uymayan zevkleriniz, ilgi alanlarınız, birbirinize yaptığınız ama karşı tarafın hoşlanmadığı şakalar… gibi ilişkinizin akışını tıkayan ne varsa bunları tek tek tespit edin. Gerekirse bir kağıda yazın

İkinci Adım

Bu tıkanıklıkları temizleyin. Temizleyin ki böylece; onu kendinize aşık etmekle ilgili yapılması gerekenleri uygulayabileceğiniz bir alan açılsın ve yapacağınız şeyler etkili olsun. Bu tıkanıklıkları temizleyip, ilişkinizi nötr hale getirmediğiniz sürece ne yaparsanız yapın onun aşkını kazanamazsınız.

Üçüncü Adım

Bir süre beklemede kalın. Yani ilişkinizi nötr hale getirir getirmez, onu kendinize aşık edebileceğiniz yöntemleri uygulamaya geçmeyin. Aksi halde sizdeki değişimi hızlıca fark edebilir ve aslında iyi niyetlice yapmaya çalıştığınız ilişki yenilemenizin altında mana aramaya başlayabilir. Yaklaşık 1 ay kadar bekleyin ve ardından size aşık olmasını sağlayacak yöntemleri uygulamaya başlayın.

Dördüncü Adım

Bu adım, özel yöntemleri uygulamaya başlayacağınız adım olacak. Onun hayranlığını günden güne arttıracak, gözünün sizden başka bir kadını görmesini engelleyecek, aranızda koparılamaz bir bağ oluşmasını sağlayacak özel yöntemler. Bunları sağlamak imkansız değil. Evlilik ilişkilerinde bilimsel olarak tespit edilmiş davranış biçimlerini uygulayarak kısa sürede çok olumlu neticeler almak mümkün. Yöntemlerin neler olduğuna dair tüm bilgileri Kocanın Kalbine Gir isimli kitapta bulabilirsiniz. Elbette bunun yanı sıra Yataktaki Kraliçe kitabını da önemle tavsiye ediyoruz. Her iki kitabı da www.kocaninkalbinegir.com adresinden inceleyebilir ve isterseniz hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Kocanın kalbine gir kitap seti

“Kocamı kendime nasıl aşık ederim” diyen bir kadının cinsel yaşamı mutlaka göz önünde bulundurması, es geçmemesi gerekiyor. Çünkü; sekste kocanızı mutlu edebildiğiniz oranda ideal bir kadın oluyorsunuz. Erkeklerin tabiatı böyle, yapacak birşey yok. Öyleyse siz de onun bu zaafını kullanın. Yatakta nasıl bir kraliçe olunacağını öğrenin ve onu kendinize aşık edip, bağlamak için cinsel gücünüzü de kullanın.

 

Diğer Paparattiler: