Erkekleri tahrik eden hareketleri ve bu hareketlerin gücünü nasıl kullanacağını bilen bir kadın, erkeği için vazgeçilmez olmuş bir kadındır. Siz de bunların neler olduğunu öğrenerek erkeğinizin gözünde 10 numara bir kadın olabilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler Nelerdir?

Erkeklerin sekste ve seks öncesinde ne istediklerini keşfetmek için İstanbul’da şehrin farklı bölgelerinden jigolo tutan zengin bir kadın vardı, kimdi sahi o? Hatırlayamadım ama elde ettiği bilgileri bizlerle paylaşmadığı kesin. Yapılan bir araştırmaya göre

  • Partnerin yataktaki kraliçe olmayı başarması erkekleri tahrik ediyor
  • Kadının utanıp, çekindiği çoğu şey erkekleri tahrik ediyor

Yataktaki Kraliçe Olmak Erkekleri Tahrik Ediyor

Yataktaki kraliçe olmak da ne demek? Sanki aristokrat, ağır başlı, hanım hanımcık olmak gibi bir hava estiriyor değil mi? Ordan donumu uzatır mısınız Mösyö… Hayır, değil…!

Tam tersine seks konusunda tecrübeli, erkeğinden önce kendini mutlu etmeyi bilen, yatakta özgüvenli, canlı ve hareketli kadın olmak gibi bir şey yatakta kraliçe olmak. Erkekler buna bayılıyor ve etkileri sadece yatakta kalmıyor. ‘Böyle bir kadınla seviştikten haftalar sonra bile, iş yerinde en yoğun saatte dahi olsam O’nu düşlemeden duramıyorum’ itirafını yapan çok erkek var. Bu tip kadınlar erkekler üzerinde uzun süre uyarıcı etki yaratıyor.

Utanıp Çekindiğiniz Şeyler Erkekleri Tahrik Ediyor

Tabi erkekler bunu bilmiyor. Yani utandığınız şeyin ne olduğunu. Evet, haklısınız aklınız karıştı. Şöyle anlatmaya çalışalım. Kast edilen utangaç tavırlar sergilemeniz ve erkeklerin bu yolla baştan çıkarılması değil. Araştırmada şu örneğe değinilmiş mesela;

Oral seks esnasında böğürmekten utanıp çekiniyorsunuz ya, hani endişe ediyorsunuz ‘acaba böğürürsem ondan midemin bulandığını düşünür mü?’ diye. Bu gibi olmasından utandığınız şeylerin yersiz olduğunu anlatıyorlar. Meğer erkekler bu böğürmeye deli oluyorlarmış. Onları tahrik eden detaylardan biri buymuş.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketleri Yataktaki Kraliçe Anlatıyor

Bu e-kitabı mutlaka okumalısınız. Erkeklerin yatakta neler istediklerinden, onları sekste etkilemenin yollarına kadar ne ararsanız hepsi bu kitapta. Kitabı okumak için www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilirsiniz.

yataktaki kraliçe incelemek için tıkla

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler Ne zaman Uygulanmalı?

Hiç beklemediği zamanlarda ya da tam da beklediği zamanlarda. Dengeyi sağlayabilmeniz çok önemli. Örneğin partneriniz hafif erotikleşmeye başlamışsa ‘Off şimdi de beni canım istemiyor’ diyerek ilgisiz kalır, karşılık vermezseniz bir sonraki maçta atağa geçmeyen o olacaktır. Erkekleri bekledikleri anda ihmal etmeyin.

Hiç beklemediği anlarda da Yataktaki Kraliçe’den öğreneceğiniz numaraları yapıverin. Böylece sizin şaşırtıcı ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan cesur havanız onda tam bir afrodizyak etki yaratacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.