Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabı İndir  Bu yazı içerisindeki linki kullanabilir ve indirmenin hemen ardından kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel sporcuları düşün. Mesela Cristiano Ronaldo, Messi ya da diğer frikik ustaları, penaltı ustaları. TV’den seyrederken yaptıkları işin ne kadar kolay gözüktüğümü fark edebilirsin. Stadyumda on binlerce taraftar, ekran başında milyonlarca göz onları izliyor. Topun başına geliyor, tam istediği yere tam istediği hızda topu gönderiyor. Sonuç sevinçten havaya uçan taraftarlar ve yaptığı işten gurur duyan, tatmin olan usta bir oyuncu. O tekniği kazanmak o vuruşu yapabilmek için senelerce antrenman yaptığı o anda aklına gelmiyor. Yıllarını o vuruşu geliştirmek için harcıyorlar. Vücutları artık o fiziksel hareketi ezberliyor. Sonrasında otomatik hale gelmiş bir davranış olarak sergileniyor. Yani o topun başına geldiklerinde düşünmelerine gerek kalmıyor. Beyin ve vücut ezberlediği, eğitildiği hareketleri yapıyor. Sen de kendi vücudunu eğitebilir ve sevişme sırasında korkularından, kaygılarından uzak bir şekilde sadece zevk almaya – zevk vermeye odaklanabilirsin.

sözleriyle dikkat çeken Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabı İndirmek konusunda haklı bir karar aldığını şimdiden söylemiş olalım. Gerçekten de aşk kasları denilen bu kas yapısını nasıl çalıştıracağını ve nasıl kontrol edeceğini öğrendiğin zaman seks yaşamının da bir hayli değiştiğini sen de göreceksin.

Erken boşalmak tercihti kitabı

Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabı Oku

Erken boşalma tercihini değiştirip geç gelenler kulübüne katılmak için ihtiyacın olan herşey bu pakette var. Oku ve sunulan programı adım adım takip et. Adımlar şöyle ilerliyor;

1 – 4 Hafta (Hazırlık)

İlk 4 hafta vücudunda bulunan en güçlü cinsel organı “Zihnini” kontrol altına almayı öğreneceksin. Seks sırasında zihnine nasıl hükmedebileceğini adım adım öğreteceğim

5 – 8 Hafta: Yol Haritası

Kendine ait “uyarılma haritanı” keşfet. Böylece boşalmanı tamamen kontrol altına alabilirsin. Başka hiçbir yerde bulamayacağın bu haritayla vücudunu ve seks hayatını keşfet.

9 – 12 Hafta

Artık boşalma mekanizmasının nasıl çalıştığını ve kontrol edilebileceğini öğrenmiş olacaksın. Bu bölümde kasları nasıl geliştireceğini öğreneceksin.

Programda aşağıdakilere yer yok:

  • Kegel
  • Dur – tekrar başla
  • Hap
  • Sprey
  • Krem
  • Sıkmak

 

Diğer Paparattiler: