Erkekler yatakta ne ister gelin bunu erkeklerden dinleyelim. Seks esnasında partnerlerinden beklentilerini, onlardan neler istediklerini sorduk. Bu cevaplar ufkunuzu açacak.  Öncelikle altını çizmek gerekir ki; erkekler seks esnasında yapacağınız bir iki özel numaraya tav olmuyorlar. Seks öncesinde, esnasında ve sonrasında da tamamı ile kusursuz olmanızı bekliyor ve siz bu kusursuzluğu sergileyebilecek olursanız sizi ‘Tapınılası Kadın’ statüsüne koyuyorlar. Feminist duygularımızı kabartan ve çoğu kadını kızdıran bir ifade oldu farkındayız ancak yapacak birşey yok erkeklerin tabiatı böyle. Cinsellikte ne kadar iyiseniz, erkeğiniz size o kadar tapıyor.

Peki, neler yaparak bu kusursuzluğu yakalayabiliyoruz? Erkeklerden aldığımız cevaplar sonrasında sizler için bir yol haritası çizdik. Aşağıdaki adımları takip ederek, erkeğiniz için yatakta kusursuza yakın bir kadın olabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster 1. Yöntem

Öncelikli olarak istedikleri şey; Henüz yatağa geçmeden iç dünyalarında fırtınaların kopmasını, yüksek dozda heyecan depolamayı ve sevişeceği kadını sonsuz bir biçimde arzulamayı istiyorlar. Çünkü bu duygu frekansına geçmiş bir erkeğin yapacağı seks, sıradan bir seksten çok daha keyifli bir seks haline geliyor. Tıpkı biz kadınlar gibiler aslında. Çoğu kadın, erkeklerin sekse her daim hazır olduğunu düşünüyor ama bu çok yanlış bir inanış. Onların da seks öncesinde bu gibi duygulara geçmeye ihtiyaçları var. Aksi halde; yapılan seks onlar için yalnızca fizyolojik bir zevkten ibaret oluyor ama unutmamak gerekirki; Seks, sadece fizyolojik değil zihinsel keyif de alınabildiği taktirde kıymetlidir.

Bunu sağlamak için dikkat etmeniz gereken şey; Ona her daim seksi görünen ve iştah kabartan bir kadın olmanın yollarını uygulamanızdır. Bu tip bir kadın olabilmek konusunda Yataktaki Kraliçe e-kitabındaki çok özel metot ve yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Kitabı incelemek isteyenler bu adrese www.yataktakikralice.com tıklayabilirler.

Erkekler Yatakta Ne İster 2. Yöntem

Heyecanla arzuladıkları kadınla sevişmeye başladıktan sonra da bu heyecanın hiç eksilmeden devam etmesini isterler. Bunun 2 sebebi var. İlki yaşadıkları keyfin eksilmesini istemediklerinden kaynaklı, ikincisiyse sert kalmak için bu heyecana gereksinim duymalarından kaynaklı. Peki bu heyecanı nasıl canlı tutabilirsiniz? Alışılagelmiş şeylerden kaçının ve ona çok keyif alacağı yeni şeyler yaşatın. Birkaç örnek sıralayalım;

  1. Daha önce denemediği pozisyonları uygulayın. Onu siz yönlendirin ve eşsizliğinizi ona gösterin. Emin olun erkeklerin de bilmediği pek çok pozisyon var. Bu pozisyonları öğrenin ve ona da öğretin. Erkekler buna bayılır. Yani; kadını tarafından yönlendirilmeye ve yeni şeyler denemek için davet edilmeye deli olurlar. Erkeklere yüksek haz veren ve nadir bilinen 25 pozisyon için buraya tıklayabilirsiniz.
  2. Seks oyuncaklarını yabana atmayın. Erkekler üzerinde müthiş afrodizyak etkiye sahiptirler. Elbette nasıl kullanacağınızı bilmeniz, acemice davranmamanız size artı puan kazandıracaktır. Bu konuda da Yataktaki Kraliçe e-kitabına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
  3. Seks yalnızca çıplak yapılması gereken bir eylem değildir. Seks esnasında giyim tarzınızı konuşturmanız size büyük avantaj sağlar. Ona görsel bir şölen yaşatabilmeniz, erkeğinizin yaşayacağı keyfi doruk noktalarına çıkarabilir. Burada kast edilen seksi, dantelli çamaşırlardan ziyade görür görmez erkekleri çılgına çeviren bazı özel aksesuar ya da kostümlerdir. Bu özel aksesuarların fiziği yeterince iyi olmayan kadınlara büyük avantaj sağladığını da belirtelim. Erkeğin dikkati bu özel aksesuarlara yöneldiğinden göbeğinizin fazlalığını ya da belinizdeki orantısızlığı fark edemez duruma geliyorlar. Hatta bazı aksesuarlar var ki tüm fazlalıklarınızı kamufle etme yeteneğine bile sahip.

Erkekler Yatakta Ne İster 3. Yöntem

Oral sekse, özellikle handjob ile harmanlanarak yapılan oral sekse deli olurlar. Çoğu kadın, erkeklerin bunu ergenlik dönemlerindeyken sevdiğini düşünür ama bu da kadınların cinselliğe dair yanlış inanışlardan biridir. Erkekler buna her yaşta bayılırlar. Fakat yaşları ilerledikçe bunun da en iyisini yapabilecek kadını ararlar. Oral seksin ve handjob’un kendine has bazı incelikleri vardır. Ergen dönemde buna dikkat etmezler, kaba tabiriyle; organlarının bir kadının ağzında olması bile onlar için yeterlidir. Ancak deneyim ve tecrübeleri ilerledikçe bu konudaki beklentileri de artış gösterir. Oral seks ve handjob özel tekniklerinin resimli ve yazılı anlatımı için buraya tıklayabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster 4. Yöntem

Onları çılgına çevirmeye devam edecek, tahrik edici sözler duymak isterler. Dikkat ederseniz, şu ana kadar hep görsel ve tensel olarak haz verici şeylerden bahsettik. Şimdi ise sıra işitsel uyarıcılara geldi. Erkekler için işitsel uyarıcılar çok önemlidir. Sadece inlemekten bahsetmiyoruz. Onu sinir uçlarına kadar uyaracak, beynini yerinden hoplatacak çok etkili kelime ve sözlerden bahsediyoruz.

Dirty Talking tarzı konuşma (Kirli/Edepsiz Konuşma olarak Türkçe’ye çevirilebilir) erkekleri feci etkileyen bir yöntemdir. Edepsiz denildiğine bakmayın, küfür içermek zorunda değil. Haz aldığınızı ona yansıtan her tür söz Dirty Talking sınıfına dahil olabilir ama bazı özel cümleler vardır ki sadece bunlarla bile erkeğinize daha önce hiç yaşamadığı bir patlama yaşatabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster 5. Yöntem

Göz teması…! Olmazsa olmazlardan biri. Seksi bir göz teması konusunda kendinizi eğitmenizi önemle tavsiye ederiz. Alınan cevaplar içerisinde bu da var. Bunun sebebini kendileri de çözebilmiş değil ama bizce seksi bir göz teması;

  1. Uyarıcı etki yapıyor,
  2. Yapılan seksi, şişme bir kadınla sevişme havasından kurtarıyor.

Erkekler Yatakta Ne İster 6. Yöntem

Yeri geldiğinde kadının teslimiyet haline girmesini istiyorlar. Yani bir süreliğine kendinizi ona teslim edip, ona güvendiğinizi ve ne yaparsa yapsın bundan keyif alacağınızın sinyallerini ona vermenizi istiyorlar. Bu her ilişki için geçerli olmayabilir, bu aşamada ilişki kurduğunuz adama bu teslim olma hissini içten yaşamanız elbette ki çok önemli. Eğer karşınızdaki erkek kocanız ya da güvendiğiniz sevgilinizse gönül rahatlığıyla teslim olabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster 7. Yöntem

Kokunun cazibesine kapılmak onlar için yine olmazsa olmaz detaylardan biri. Güzel kokmaya özen gösteren bir kadın olmalısınız. Alınan cevaplarda erkeklerin bazı sevgililerinden bu konuda dert yandıklarına tanık olduk. ‘Kullandığı parfüm o denli kötüydü ki o kokuyla karşımda Angelina Jolie olsa sevişemezdim” diyen ya da ‘Sevişmemizden önceki öğünde sanırım dinazor yemişti. Bir bahane bulup henüz öpüşme aşamasındayken bıraktım’ diyenler oldu. Siz siz olun, hijyene ve ona güzel kokular sunmaya özen gösterin.

Erkekler Yatakta Ne İster 8. Yöntem

Seks esnasında oynanabilen oyunları severler. Bu oyunlar duruma göre romantik ya da duruma göre sadece heyecanı yükselten afrodizyak etkili oyunlar olabilir. Aşka, sekse renk katan bu oyunlar ilişkiye müthiş ivme kazandırabilir ve hatta erkeğinizin size hızlıca bağlanmasını sağlayabilir. Örneğin; Aşk Kuponları…

Partner kişi niyet çeker gibi bir kağıt çeker ve o kağıtta yazılı olan seksi şeyi partnerine yapmak zorundadır. Oyunun kuralına göre; iki tarafın da cayma hakkı yoktur, kağıtta ne yapılması söyleniyorsa o yapılmak zorundadır. Bu oyunu bir kez deneyimlemiş olan erkek, bu oyundan kolay kolay vazgeçemez. ‘Çekilecek kağıtta ne yazıyor olacak?’ merakının yarattığı heyecan ve ilişkiye renk katan bu yetişkin oyunlar erkekler için vazgeçilmez deneyimlerden biri olmuştur artık. Siz henüz böyle bir deneyim yaşamadıysanız mutlaka yaşamalı ve de yaşatmalısınız deriz. İnanın çok faydasını göreceksiniz.

Birçok kitapçıda bu aşk kuponlarını bulabilirsiniz. Yazımız aralarında tavsiye ettiğimiz Yataktaki Kraliçe e-kitabında da bu kuponları görebilirsiniz.

yataktaki kraliçe incelemek için tıkla

Erkekler Yatakta Ne İster 9. Yöntem

Vücudunu nasıl kullanacağını bilen bir kadınla sevişmenin gerçekten eşsiz bir deneyim olduğunu söyleyen pek çok erkek oldu. Hareketli, dinamik bir vücut dilini gözlemlemek hatta o vücutla sevişmek erkekler için çok etkileyici bir olaydır.

Hiç dikkat ettiniz mi? Yabancı müziklerin kliplerinde kadın şarkıcıya dans adı altında genellikle striptizciymiş gibi dans figürleri yaptırılar. Kadının hareketleri son derece keskin ve seksi hareketlerdir. Çünkü klip yönetmenleri bilir ki; Seksi şeyler satar ve hayranlık kazandırır. Bu metotla erkek dinleyicileri etki altına almak isterler. Alırlar da..! Demek oluyor ki; siz de kalçanızı, ellerinizi, belinizi, bacaklarınızı kullanmayı ne denli bilirseniz erkeğinizin istediklerinden birini daha ona vermiş olursunuz.

Erkekler Yatakta Ne İster 10. Yöntem

Tecrübe, tecrübe, tecrübe… Sevişmeyi bilen kadın isterler. Ne zaman ne yapacağını, nerde neyi durduracağını, ne zaman neyi devam ettireceğini bilen, cinselliğe dair tüm detayları bilen, seksle ilgili en yeni trendleri takip edebilen, özgüvenli sevişen kadınları isterler.

‘Ben böyle bir kadın değilim’ diye üzülmeyin çünkü bu beceri ve tecrübe doğuştan gelmiyor. Bu, öğrenerek kendinizi geliştirilebileceğiniz bir konu. Avrupa da olduğu gibi bizim eğitim sistemimizde de cinsellik konusu ele alınıyor olsaydı siz de tüm bunları öğrenebilirdiniz.

Neyseki tüm bunları öğrenmenin başka yolları da var. “Erkekler yatakta ne ister” tüm detaylarıyla öğrenmek için www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilir, bu eşsiz kitabı okuyarak siz de kısa sürede erkeğinizi etkileyebilecek dehşet bir kadın haline gelebilirsiniz.

Sevgilerimle,

Lucerne

 

Diğer Bazı Paparattiler: