Erkekler Yatakta Ne İster – Blog Milliyet Yazı İncelemesi

Erkekler yatakta ne ister sorusuna Milliyet Blog yazarlarından Levent Deniz çok güzel cevaplamış. Temel olarak baktığımızda erkeğin yatakta kadın istediğini görebiliriz. İstisnalar var elbette ancak yoğunlaştığımız konu temelinde olan kadın erkek ilişkileridir. Gerçekten de erkeklerin yatakta ne istediğini anlatabilen birilerin olması İnternet ortamında bana göre muhteşem bir bilgi kaynağıdır. Bakalım Levent bu konuda ne diyor.

Erkekler Yatakta Ne İster?

“Erkekler yatakta ne ister?” cevap verebilmek için uzay bilimci olmaya gerek yok. Erkekler yatakta “KADIN” ister. Öz güveni yüksek, erkeğini mutlu etmek için cesur davranabilen, kendisi olabilen, yatakta erkeğini yönetebilen Yataktaki Kraliçeyi ister.

Yataktaki Kraliçe Kimdir?

Erkeğini tanıyan ve ona yatakta istediklerini verebilen kadın, erkeği için yatağın kraliçesi olur. Erkekler yatakta KADIN ister dedik.

Peki nasıl bir kadın ister?

Erkeklerin nasıl bir kadın istediğine geçmeden önce anlaşalım. Bu yazı erkek haklı kadın haksız ya da tam tersini ispatlamaya çalışan bir yazı değil. Bu nedenle yazıyı okurken objektif ol, haklıyı haksızı… Yazının devamı buradan okuyabilirsin.

yataktaki kraliçe incelemek için tıkla

Sevgilerimle

Lucerne

Diğer Paparattiler:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.