Eşim benimle ilişkiye girmiyor diyen ve buna bir çözüm arayanlara derman olacak bilgileri verdik. Cinsel yaşamınız için faydalı bilgiler.

Sonu boşanma ile biten evliliklerde ilk semptom olarak görülen en yaygın durumdur bu. Çiftlerden biri eşi ile ilişkiye girmez, ona dokunmaz, yaklaşmaz. Geç kalmadan alınacak tedbirlerle bu durum düzeltilebilir. Eşim benimle ilişkiye girmiyor şikayetine siz de önereceğimiz bu tedbirlerle son verebilirsiniz.

Öncelikle bu duruma neden olan sebepleri iyi anlamak gerekiyor. Sebepleri anladıkça çözüme yaklaşmış olduğunuzu da göreceksiniz.

Eşim Benimle ilişkiye Girmiyor Nedeni Ne Olabilir?

istatistiklere göre, eşim benimle ilişkiye girmiyor şikayetinde bulunan pek çok kişinin birbiriyle ortak durumları olduğu tespit edilmiş. Örneğin çoğu kadın, kendisiyle cinsel ilişkiye girmeyen ama başka kadınlarla ilişkiye giren bir kocaya sahip!

Tek bir kadınla olsaydı işin içerisinde aşk olabilir derdik ama sürekli başka kadınlarla olan bir erkek aşkın değil, cinsel bir arayışın içerisinde demektir. Muhtemelen karısıyla cinsel uyumsuzlukları bulunmaktadır. Mesela, erkek bir şey denemek istemiştir kadın yapmak istememiştir, kocasına soğuk davranmıştır ya da kocasının cinsel ihtiyaçlarını uzun süre görmezden gelmiştir. Çoğu kadın bu gibi şeyleri farkında olmadan yapar. Kocası ısrarcı olmamak için bu meseleyi büyütmeyerek içine atmış, fazla dillendirmemiş olabilir. Bu nedenle de kadın kişi aynı hatayı üst üste yapmış olduğunu fark edemez, göremez. Diğer yandan erkek, kadının bu tavrını bencilce bularak ‘Madem öyle, işte böyle. Bunu sen istedin!’ diye düşünerek başka kadınlara yönelmiş olmayı yanlış bir hareket olarak değerlendirmez ve aldatmaya başlar, devam da eder.

Biz bu noktada şunu öneriyoruz, eğer kocanızın istekleri sizi rencide eden, ağır gelen şeyler değilse isteklerini olabildiğince yapmaya çalışın hanımlar. Cinsel yaşamınızı revize etmek için bazı adımlar atın ve bunu devam ettirin. Cinsel yaşam kalitenizi artırabilirseniz, bir süre sonra başka kadınlardan eser kalmayacağını ve cinsel yaşamınızın normale döneceğini siz de göreceksiniz. Peki neler yapmalısınız? Neler yaparak eşinizin sizle ilişkiye girmesini sağlarsınız?

Eşim Benimle ilişkiye Girmiyor Ne Yapmam Gerekir?

Kocanın Kalbine Gir ve Yataktaki Kraliçe e-kitaplarının indirme linklerini aşağıdaki satırlarda göreceksiniz. Bu iki kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirerek okuyun ve yapılması gerekenleri kitapta anlatıldığı sırada kocanıza yönelik uygulayın.

Bu iki kitaptan edineceğiniz eşsiz metotlar evlilik hayatınızın gidişatını inanılmaz değiştirecek. Evlilik, cinsel yaşam ve aşk ilişkilerinde erkeğin nazarında 10 numara bir kadın olmak için neler yapmanız gerektiğinin tüm detaylarını bu kitaplardan öğrenebilirsiniz.

“Eşim benimle ilişkiye girmiyor” ne yapmalıyım diyen bir kadının mutlaka okuması gereken bu kitapların her ikisini de buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Eşim benimle ilişkiye girmiyor

Yorumlar

  • Vedat IŞIK

    Eşim iki senedir benimle yatağını paylaşmıyor.Cinsel ilişkiye girmiyor.Vücut anatomim bozuldu.Kilo aldım.Belim hareket etmediği için bel fıtığı başlangıcı oluştu.Cinselliğim körermek üzere.

  • Editör

    Durumunuza üzüldüm.
    Spor yapmayı denediniz mi? Fizik tedavi ile başlayabilirsiniz.
    Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.