Erkekleri tahrik eden sözler – Kışkırtıcı, iç gıdıklayıcı, heyecan verici, unutulmaz sözler listesi. Bu sözlerle onu tahrik edebilirsiniz.

Hayatınızdaki erkeğe tam bir haz yaşatmak istiyorsanız, onun 3 duyu organına da mutlaka hitap etmeniz gerekir. Yani görme, duyma, dokunma duyularına. Duyu organına hitap etmek için erkekleri tahrik eden sözler ve etkili cümlelerin gücünden faydalanabilirsiniz.

Bunlardan biri eksik olduğunda erkek kişi ruhen tam bir doyum yaşayamaz. Duyu organlarıyla uyarılma konusunda sevişme anında inlemelerle birlikte hem sevişme anında hem de gündelik anlarda bu sözleri kullanabilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler Nelerdir?

Sevişme anında ya da gün içerisinde yatak dışında erkekleri tahrik edebilecek sözler olarak pek çok seçenek bulunur. Elbette ki sevişme anında ve diğer zamanlarda söylenebilecek sözler birbirinden epey farklıdır.

Gün içerisinde, erkekleri tahrik eden etkiye sahip sözleri onun kulağına fısıldayabileceğiniz gibi telefon mesajları şeklinde de ona gönderebilirsiniz. Örneğin;

  • Tanıdığım en heyecan verici erkeksin.   
  • Sen yanımdayken bazen ulu orta yerde kendimi kaybetmekten korkuyorum.
  • İçimde olmanı istiyorum.
  • Beni iliklerime kadar titretiyorsun.
  • Senin için deliriyorum. 
  • Bu gece bana ne istersen yapabilirsin. 
  • Dün gece çok ayıp rüyalar gördüm. Duymak ister misin?

Sevişirken Erkekleri Tahrik Eden Sözler

Bu sözleri sansüre yakalanmamak için burada yazamayacağız fakat size şahane bir tavsiyede bulunacağız. Sibel Savaş imzalı Yataktaki Kraliçe kitabını duymuşsunuzdur. Seksi numaralarla erkekleri sekste nasıl etkileyeceğinizin tüm yollarını bu kitapta anlatıyor kendisi. Elbette çok geniş bir yelpazeye sahip bir kitap bu ve içerisinde erkekleri tahrik eden sözler listesi de mevcut. e-kitabı yazı sonundaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler ve Dahası Yataktaki Kraliçe’de

Yataktaki Kraliçe’yi alan ve sevgilisine, karısına hediye eden erkekler olduğunu biliyor muydunuz? Çünkü erkekler kraliçe modelinde bir kadın istiyorlar ve bunu beceremeyen partnerlerine de kibar yoldan bir nevi ‘Al, bunu oku ve bir kraliçe ol lütfen’ diyorlar.

Haksız da sayılmazlar çünkü ülkemiz kadınlarının çoğu erkeğine neler yaparak ona tam bir doyum yaşatabileceklerini bilmiyor. Seksin inceliklerini bilmekten uzaklar ayrıca cinselliğe dair son trendlerden de habersizler. Sibel Savaş bu kitabında tüm bunları sırasıyla anlatıyor. Erkeklerin yatakta neler istediklerini, neler yapılırsa tatmin olacaklarını tüm detaylarıyla anlatıyor.

“Erkekleri tahrik eden sözler” heyecan dolu bir cinsel yaşamın sadece ufak bir kısmı. Bütünü tamamlamak ve erkeğiniz için karşı konulamaz bir kadın imajına kavuşmak isterseniz siz de bu e-kitabı okumalısınız. Buraya tıklayarak kitabı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Erkekleri tahrik eden sözlerin bulunduran Heyecan Dorukta Kitabı da mutlaka okumalısın.

Erkekleri tahrik eden sözler

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.