Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları – Bu etkili yollarla erkeğinizi yatakta çılgına çevirebilirsiniz. Ona yüksek haz yaşatmanın yolları.

Bin bir yol, yatakta erkeği çıldırtmanın yolları ve yöntemlerinin hepsini sunacak bir kaynak. Yani Yataktaki Kraliçe e-kitabı. Kitabı yazımızın sonundaki linkten indirebilir ve okuyarak erkeğinizi çıldırtmanın tüm detaylarını resimli ve yazılı olarak okuyabilirsiniz.

Sibel Savaş imzalı bu kitabı okuduktan sonra cinsel dünyanızın inanılmaz değişeceğini ve erkeğinizin de bu değişimden sonsuz mutluluk duyacağını şimdiden söyleyelim. Yatakta erkeğinizi çıldırtmanın yollarını ve çok daha fazlasını keşfetmek için tavsiyemizdir okuyun!

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları Yataktaki Kraliçe Anlatıyor

Yazar Sibel Savaş’ın yarattığı bu kadın modeli, erkeğinin yatağının kraliçesi olabilmeyi ve cinselliğe dair bilmesi gereken ne varsa hepsini avucunun içi gibi bilen kadını temsil ediyor.

Sibel Savaş diyor ki; ‘Sanıldığının aksine, erkekler yatakta özgüven dolu ve ne yapması gerektiğini bilen kadınları seviyorlar. Eğer siz, ağırbaşlı bir izlenim vereyim diyerek yatakta utangaç, cansız, pasif tavırlar takınıyorsanız yanlış yolda ilerlediğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Bunla beraber; ne denli aktif olursanız erkeğinizi çıldırtmaya daha yakın olduğunuz gerçeğini de eklemeliyim. Aktif olurken, elbette ne zaman ne yapmanız gerektiğini de çok iyi bilmelisiniz. Cinsellikte var olan en son trenlerden tutun da erkekleri çılgına çeviren ve nadir bilinen pozisyonlar gibi pek çok farklı şeyi bilmek sizi yatakta vazgeçilmez bir kadın yapacaktır.’

Biz kitabı inceledik. Gerçekten eşsiz bilgiler barındırıyor. Öyle her web sayfasında okuyabileceğiniz sıradan önerilerden değil. Kitapta ‘Vay be, neler varmış’ dedirten pek çok şey var ama biz özellikle erkeklere en yüksek hazzı yaşatan 25 pozisyon bölümünü çok sevdik. Resimli ve yazılı anlatım diliyle bu 25 pozisyonu kolaylıkla öğrenebilir ve erkeğinize unutamayacağı anlar yaşatabilirsiniz. Keşke telif hakkı sorunu olmasa da kitapta neler yazdığını burada sizlere anlatabilsek.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları İçin Erkekler Ne Diyor?

Bir röportajında Sibel Savaş’a şunu sormuşlar;

Kitabı okuyanlardan size yapılan geri dönüş var mı varsa ne yazıyorlar? denilmiş ve Savaş gülerek şu cevabı vermiş;

Hangi okuyucuları soruyorsunuz, kadın okuyucuları mı erkek okuyucuları mı? Şaşırdınız bu cevabıma biliyorum ama durum cidden böyle… Nerdeyse yarı yarıya her iki cins de kitabı temin ediyor. Erkekler çoğunlukla sevgililerine ya da eşlerine vermek için alıyorlar kitabı ama onlara vermeden önce sanırım kitaba göz gezdiriyorlar. Teşekkür maili aldığım çok erkek oldu. Kadın okuyuculardan da bir hayli mail alıyorum. ‘Eşim size teşekkürlerini iletiyor, tabi ben de’ diyen pek çok mail aldım. Yarattığın bir modelin diğer insanlar üzerinde bu denli olumlu değişimler yapması bana kendimi harika hissettiriyor.

Anlaşılan o ki; erkekler de Yataktaki Kraliçe’de anlatılanların altına imzalarını atıyorlar.

“Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları” ve çok daha fazlası için bu e-kitabı okumak isterseniz tıklayın www.yataktakikralice.com

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları konusuna ışık tutan Heyecan Dorukta Kitabını da mutlaka okumalısın.

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.