Kocam beni sevmiyor ne yapmalıyım diyen kadınlara çok özel, evlilik kurtaran tavsiyelerde bulunduk. Bu yöntemlerle evliliğinizi kurtarın.

Evlilik hayatınızda kocanızla olan yakınlığınız konusunda mustaripseniz, kocam beni sevmiyor ne yapmalıyım diye düşünüp duruyor ama bir türlü işin içinden çıkamıyorsanız çok şanslısınız. Çünkü bu yazıda öğrenip, haberdar olacağınız şeyler sonrasında evlilik hayatınızın değişeceğini siz de göreceksiniz.

Eşim benimle ilişkiye girmiyor

Kocam Beni Sevmiyor Ne Yapmalıyım Diyen Binlerce Kadın Var!

Çünkü annesinden, büyük annesinden ya da çevresinde görüp rol model aldığı kadınlardan öğrendiği yanlışları devam ettiren binlerce kadın var.

Bu yanlışların neler olduklarını yaşanmış bazı örneklerle anlatmaya çalışalım. 20 Nisan 2016 tarihinde Funda isminde bir danışanımız bize şöyle dert yanmıştı;

Kocam beni sevmiyor. Sevgi bir kenara saygı da görmüyorum. Oysaki bir dediğini 2 etmiyorum, asla dırdır etmiyorum. Sanırım iyiler hep kaybediyor bu dünyada!

Kendisine şu cevabı vermiştik;

Sorun da burada yatıyor zaten Funda. Kocanın bir dediğini iki etmemek, her istediğini ona sunmak, kendi istek ve düşüncelerini ikinci planda bırakmak iyi bir şey değil. Hatta, yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan misali evlilikteki çoğu sıkıntıya kadınların bu iyi olma hali sebep oluyor. İyi bir şey yapayım derken kötü bir şey yapıyor olduğunun farkında olmayan binlerce kadın var. Kocanızın bir dediğini iki etmemek sizi kimliksiz bir kadın yapar, hiçbir erkek kimliksiz bir kadına saygı duymaz ve dolayısıyla karısına duyduğu sevgi de körelir. Çünkü kadın kendini geri plana attığı için öylesine düz bir kimlik haline gelir ki, erkek kişi karşısında sevebileceği bir kadın göremez. Kadın görünmez olur. Bu mantıkla düşünmeye başlayın, böylece zihninizdeki birçok düğümün çözülmeye başladığını göreceksiniz.

İyi olmaktan kaçının hanımlar! Kocanızın her istediğini yapmaktan, dırdır etmemek için susmayı tercih etmekten vazgeçin. Bu, büyükanneler tarafından kız torunlara öğretilen ama kadına da erkeğe de asla faydalı olmayan, çok yanlış bir yoldur.

Kocasının ilgi ve alakasından memnun olmayan yüzlerce kadına yardımcı olduk. Birbirini hiç tanımayan bu yüzlerce kadının bize dert yandıkları cümlelerin bütününü incelediğimizde genellikle gördük ki; Kocalarıyla olan sorunun kökeninde öncelikle bu iyi olma hali yatıyor. Bu nedenle de kocam beni sevmiyor ne yapmalıyım diyen binlerce kadın var oluyor!

2016 yılında yine danışanlarımızdan biri olan Şeyma şöyle dile getirmişti derdini;

Eşim beni her defasında çok sevdiğini söyler durur ama geçen gün Instagramda çıplak kadınlara bakarken yakaladım. Bir kızın fotosuna yorum yapmış ‘Çok güzelsin’ diye. Ne yapmam gerekiyor beni sevmiyor mu bilemedim?

Şeyma’nın bu sorunu da tüm evli ve kocası tarafından sevilmeyen kadınların ortak sorunları içerisinde en yaygın olanı. Siz henüz farkında olmasanız da ya da kocanızı bu şekilde henüz yakalamamış olsanız da emin olun o da bunu yapıyordur. Sizlere örnek olması açısından Şeyma’nın bu sorusunu da bizzat seçtik.

Kendisine şöyle cevap vermiştik;

5 yıl ve üzeri evliliklerde, koca karısına olan heyecanını ve iştahını kaybederse irili ufaklı aldatmalar maalesef ki yaşanabiliyor.  Öncelikle soğukkanlı olmak gerekiyor. Çünkü çözümü var. ilk etapta şunu düşünmeni isteyeceğiz senden; Cinsel çekicilik açısından kocanla uyum içerisinde olup olmadığını irdelemeni istiyoruz. Tarafsızca ve sakince düşün. Hal ve hareketlerin, giyim tarzın, özel anlarınızda yani cinsel münasebet anlarınızda yeterince çekici bir kadın mısın?

Belki öylesindir de eşin açgözlülük yapıyor olabilir. Lütfen bunları tarafsızca düşün. Bu düşünme süreci sonunda kendinde eksikler olduğunu azıcık bile kanaat getirecek olursan bu konuda mutlaka belli güncellemeler yap kendinde.

Kocam Beni Sevmiyor Ne Yapmalıyım Hepsi Bu mu?

Elbette hepsi bu değil. Bunlar kocası tarafından sevgi ve ilgi görmeyen kadınların en yaygın 2 temel sorunuydu. Başkaca sorunlar da var ve haliyle yapılması gereken başka şeyler de var.

Kocanızın aşkını hem sosyal hayatta hem cinsel yaşamda kazanmanızı sağlayacak metotların tümünü barındıran iki e-kitabın linkini vereceğiz. Bu kitapları okur ve içerisindeki metotları kocanız üzerinde uygularsanız maksimum 3 ay gibi bir sürede kocanızın size karşı ilgi duymaya başladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Davranışları, bakışları ve en önemlisi de bağlılığı inanılmaz bir hızla artacak.

“Kocam beni sevmiyor ne yapmalıyım” diyen bir kadına yapması gerekenleri adım adım anlatan bu iki kitabı buraya ya da alttaki resime tıklayarak bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirin, okuyun ve içerisinde önerilen uygulamaları eksiksizce yapın.

Eşim benimle ilişkiye girmiyor

Yorumlar

  • Aysun

    Benim eşim beni sevmiyor annesini çok düşünüyor annesinden başka bir şey görmüyor saygı sevgi aramızda bitmiş Allah kahretsin ki evlendim keşke evlenmeseydim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.