Kocamı kendime nasıl bağlarım bağlılığını nasıl artırırım diyen kadınlara en etkili tüyoları verdik. Bu metotlarla kocanızı bağlayabilirsiniz.

Kocasının bağlılığını, sevgisini, sadakatini görmek ve evliliğini mutlulukla yaşamak her kadının hakkı. Fakat bu hak ne yazık ki kendiliğinden ele geçmiyor. Bunun için çabalamak gerekiyor. Kocamı kendime nasıl bağlarım diye düşünen, yol ve yöntem arayan kadınlara nasıl bir çaba göstermeleri gerektiğini bu yazıda sıraladık. Önemli tüyolar verdik.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Ne Yapmalıyım?

Kocasını kendine bağlamak isteyen kadın danışanlarımızla yaptığımız yazışmalardan birkaç örnek vererek söze başlayalım. Bu örneklerden çıkarılacak önemli detaylara vurgu yapalım. Ardından da evliliğinizi düzene sokacak, kocanızı kendinize bağlamanıza yarayacak tüyolara geçelim.

Aşağıda göreceğiniz serzenişlerine göz atın lütfen. Mutlaka kocanızla ortak noktalar bulacaksınız. Jale isimli bir danışanımız şunları yazmıştı bize;

Ne yapıyorsam olmuyor, kocam benden daha da uzaklaşıyor. Sana her şeyi en ince ayrıntısına kadar açıklıyorum, çocuk gibi davranıyorsun diyor. Halbuki öyle bi durum yok. Benden çok arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seviyor. Benle değil, onlarla görüşmek ona daha cazip geliyor. Bu durumdan rahatsızlık duyduğumu dile getirdim. O da bu tutumumdan bunaldığını söyledi. Bu durumda ne yapmam gerek kocamı kendime nasıl bağlarım?

Kendisine şu cevabı vermiştik; Aranızda bir uyumsuzluk söz konusu olabilir. Bu uyumsuzluk sebebiyle evlilikte gitgide bağlar gevşer. Öncelikle bu uyumsuzluğun nelerden kaynaklandığını bulmalısın Sevgili Jale. Örneğin, o çok hareketli sürekli bir yerleri gezelim istiyor ama sen çok mu evcimen ve durağansın? Bu bir örnekti sadece. Arayacağın şey, onu neden tatmin edemediğin sorusunun cevabı olmalı. Bu cevabı bulmalısın. Arkadaşlarıyla neler yaptığı, nelerden konuştukları, neler yaparak eğlendikleri sana önemli ipuçları verebilir. Arkadaşlarıyla neden daha çok keyif alıyor bir düşün. Bu durumdan rahatsızlık duyduğunu dile getirme. Bunun sana faydası sıfırdır. Onu daha çok itersin. Bundan şikayet etmek yerine onun için eğlenceli biri olmaya çalış. Senle de eğlenmeye başladığı zaman, emin ol arkadaşları yerine seni tercih etmeye başlayacaktır.

Derya isimli bir başka danışanımız bize şöyle dert yanmıştı;

Hayatımda ilk defa kocamın telefonunu yanlışlıkla kendi telefonum sanarak elime aldım ve aldatıldığını öğrendim. Kalp krizi getirecektim. Beynimden vurulmuşa döndüm. Okuduklarımdan anladığım kadarıyla 4-5 aylık bir ilişkiydi. Cinsellik ise 1,5 2 aydır sürüyormuş. Çocuğumuz bizi çok fazla yormuştu. Onun işleri, benim işi bırakıp evde çocuk bakıcısı olmam gibi sorunlarımız vardı. Seks bir yana, çok kaba ve kötü davranıyordu bana. Ertesi gün kustum içimi. Bütün yaptıklarının acısıyla içimdeki her şeyi söyledim. Mahvoldu, inanılmaz pişman oldu, onu hiç o kadar kötü görmemiştim. Kendini salıp kahrından öleceğine adamın aklını başından al, evliliğini istediğin gibi şekillendir diyorum kendime. Siz ne önerirsiniz bu konuda?

Derya’ya ise şu cevabı vermiştik; Siz cevabınızı bulmuşsunuz zaten. ‘Kendini salıp kahrından öleceğine adamın aklını başından al, evliliğini istediğin gibi şekillendir.’ yaklaşımı cidden en doğru mantıktır ve her kadının sergileyebileceği bir yaklaşım değildir. Tebrikler!

İşte size önerimiz de aynen bu olacak hanımlar! Peki nasıl yapacaksınız?

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Tüyolar ve Taktikler

Hanımlar, evliliklerde yaygın şekilde görülen bu sorunlar yani kocanızın sizi sıkıcı bulup başka şeylere yönelmesini engellemenin en etkili yolu kocanız için eğlenceli, çekici bir kadın olmanın yollarını bulmaktır. Ancak bu şekilde onu kendinize bağlayabilirsiniz.

Peki kocanız için eğlenceli ve çekici bir kadın olmak için neler yapmanız gerekir?

Bunun tüm detaylarını ve adım adım neler yapmanız gerektiğini anlatan Kocanın Kalbine Gir isimli e-kitabın indirme linklerini veriyoruz. Kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek bu yöntemlerin neler olduğunu kısa sürede öğrenebilirsiniz.

“Kocamı kendime nasıl bağlarım” sorunuzun tüm cevaplarını barındıran bu kitabı okuduktan sonra kocanızın size duymaya başlayacağı bağlılığa inanamayacaksınız. ihmal etmeyin, okuyun, uygulayın. Kitabı buradan indirip okuyabilirsiniz.

Kocamı kendime nasıl bağlarım

Yorumlar

  • Editör

    tavsiye edeceğim bir kitap seti var. ismi mutlu izdivaç. seti buradan temin edebilirsiniz.
    Mutlu İzdivaç Seti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.