Sevgilimi kendime nasıl bağlarım onu kendinize tamamen bağlamanın yolları. Sevgiliyi kendinize bağlı yapın ve sadece sizi düşünmenizi sağlayın. Bunun için bulabileceğiniz en güzel taktikler burada.

Sevgiliniz ile aranızda doğru bir etkileşim sağlamalısınız. Unutmayın ki aşırıya kaçan ilişkiler tez bitiyor. Bu dengeyi sağladığınızda ilişkinizin ömrü uzun olur. Bu yazımızda sizlere ilişkinizin nasıl uzun ömürlü olacağına dair bilgilerden ziyade, sevgilinizi kendinize nasıl bağlayabilirsiniz, bundan bahsedeceğiz.

Eğer ki sevgilinizi gerçekten seviyor ve o’nu kaybetmek istemiyorsanız (ki bu yazıyı okuduğunuza göre gerçekten de o’na değer veriyorsunuzdur) bu durumda o’nun kişisel özelliklerini dikkate alarak, o’nu tam anlamıyla kendinize bağlamalısınız. O’nu az çok tanıdıysanız, kendinize nasıl bağlayabileceğinizi de biliyor olmalısınız. Ancak eğer bilmiyorsanız da sorun yok. Çünkü yazımızın devamında ele alacağımız yöntemler tüm erkekler için uygulanabilir yöntemler olup, hızlı ve neredeyse kesin sonuç alabileceğiniz yöntemlerdir.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım Diyenler için Öneriler;

Bazen ilişkinizde sorunlar varsa bu sorunları ortadan kaldırarak, bazen ise ilişkinizde herhangi bir sorun yoksa bile kendinizi belli başlı konularda değiştirerek, sevgilinizi kendinize çok daha fazla bağlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Buna göre sizlere verebileceğimiz etkili tavsiyelerden birkaçını şu şekilde özetleyebiliriz;

  • İlişkinizde öncelikli olarak bir sorun olup, olmadığını belirlemelisiniz. Çünkü eğer bir sorun varsa, bu sorunu halletmeniz sevgilinizi kendinize daha çok bağlayabilmeniz aşamasında oldukça iyi bir başlangıç adımı olacaktır. Bu sorunu belirleyebilmeniz için doğrudan değil de, dolaylı olarak sorunun olup, olmadığını anlayabilirsiniz. Mesela partnerinizin ilişkiniz ile ilgili olarak sürekli olarak yakındığı bir konu var mı bunu dikkate alın. Eğer bu tarz bir durumu belirlerseniz, bu durumda atmanız gereken ilk adım söz konusu problemi ortadan kaldırmaktır.
  • Sevgilinizi kendinize bağlamanız aşamasında kendinizi daha da çekici bir hale getirebilirsiniz. Buna hiçbir erkek karşı koyamaz. Eğer fiziksel olarak bazı kusurlarınız olduğunu düşünüyorsanız, bu kusurlar için harekete geçmeli ve sorunu bir an önce çözmelisiniz. Bazı durumlarda sevgiliniz size kusurlarınızı söylemez. Bunun için bir başkasından fikir almanız daha doğru olabilir.
  • Uygulayabileceğiniz en etkili yöntemlerden birisi de, o’nun sizi özlemesini sağlamaktır. Bunun için mesela mesaj atma sıklığınızı değiştirebilirsiniz. Genellikle çok sık mesaj atıyor olmanız durumunda, artık normalden daha az mesaj atarak, o’nun sizi özlemenizi sağlayabilirsiniz.
  • Öte yandan bir kadın olarak sadece o’nun hafızasında yer edinebilmenizi sağlayacak taktikleri de uygulayabilirsiniz. Bu taktiklerin neler olduğuna dair ayrıntılı bilgiyi yazımızın sonunda bahsedeceğimiz kitapta bulabilirsiniz.

Aslında sevgilimi kendime nasıl bağlarım diye soran kadınlar için çok daha hızlı ve kesin çözüm alabilecekleri yöntemler bulunuyor ve bu yöntemler tamamen işe yarayan, bilimsel olarak geçerliliği olan yöntemlerdir.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım %100 Kesin ve Hızlı Çözümü

Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyenler için kesin ve hızlı çözümden bahsetmek istiyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ilişkinizin eskisi kadar güçlü olmamasının pek çok nedeni olabilir. Nedeni ne olursa olsun, sizler uygulayabileceğiniz bazı bilimsel taktikler sayesinde sevgilinizi kendinize çekebilir ve aranızdaki ilişkiyi oldukça güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu konuda bilimsel geçerliliği kanıtlanmış olan yöntemlerin çok güzel ve net anlaşılır bir şekilde ele alındığı Onu Elde Tut isimli e-kitabı okuyabilirsiniz. Bu e-kitap içerisinde yer alan yöntemlerin tümü geçerliliği kanıtlamış ve neredeyse kesin çözüm sağlayan yöntemlerdir.

Onu Elde Tut kitabını okuyan kadınlardan sağlanan geri dönüşler incelediğimizde kitabın alanında gerçekten de iyi bir sonuç verdiğini görmekteyiz. Bu bağlamda sizlere de bu kitabı şiddetle öneriyoruz. Çünkü çeşitli internet sitelerinde “sevgilimi kendime nasıl bağlarım” sorusunu soran kadınlara genel olarak klişe ve basit cevaplar verildiğini görüyoruz. Oysa bu kitap içerisinde ise neredeyse kesin sonuç elde etmeyi sağlayacak, bilimsel geçerliliği olan ve tecrübelere dayalı yöntemler bulunuyor. Buraya tıklayarak kitabı inceleyebilir ve kitap hakkında çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.