Kocanın kalbine gir kitabı ücretsiz indir demeden önce bilmeniz gereken önemli noktaları size anlatmak istiyoruz. Bu önemli noktaları okumadan kitabı indirmeyin. Noktaları öğrenmek için yazımızı okuyun.

Evliliğinizde oluşmuş sıkıntılı günleri geride bırakıp huzurlu bir evlilik yaşamak isteyen biriyseniz söyleyeceklerime kulak verin. İkili ilişkilerde her zaman anlaşmazlık söz konusu olmuştur. Mükemmeliyetçi davranmak her bir bireyin kendine göre olan haklı taraflarını savunarak ikili ilişkilerde üstün gelmek ister. Günümüzdeki zorluklar bir yana evimizdeki sorunlar bir yana kendimize olan güvenimizi kaybetmek çok kolaydır. Ama bunu tersine çevirebiliriz. Üstelik ufak tefek değişiklikler buna sebebiyet verebilir. İşte kocanın kalbine gir ücretsiz indir yazımda anlatmak istediğim konu budur.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım?

Paradoks bir kelime bana göre. Evlilik yemini ettiğimizde zaten birbirimize bağlamış olmuyor muyuz? Evimizin prensesi iken Annemizin Babamıza olan bağlılığını görüyorduk. Baba konuşur Anne susardı. Ama farkına varmadığımız farklı bir olay vardı. Annemiz susardı ama ipleri elde tutardı bu şekilde. Annem böyleydi. Belki sizin anneniz de öyle olabilir. Neden o zaman büyüklerimizin sözlerine kulak asmıyoruz? Kocamızı kendimize bağlamak için bazen susmak gerek. Ama yine de ipleri elimizde tutmamız gerek. İşte burada kocanın kalbine gir kitabı devreye giriyor. Biraz bahsedelim şu kitaptan.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı ne İşe Yarar?

Kocanın kalbine gir kitabı ve bünyesinde bulunan ek kitapları ile evlilikteki ikili ilişkilerde her iki tarafı rencide etmeyecek şekilde bağı güçlendiren bir rehberdir. Elbette bazı evliliklerde uzun sürüyor. Ancak doğru zamanda ve doğru yerde tavsiye edilen taktikler uygulanırsa o elden giden ipleri tekrar ele alma olasılığı yüksektir.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Kim Yazdı?

Çoğu kişi bu kitabın yazarı Sibel Savaş olduğunu bilmekte. Ancak bu yanılgıyı düzeltmek istiyorum. Kitap setin içinde olan ek kitapların yazarıdır. Asıl olan yazar, daha doğrusu yazarlar Mojo Akademi ve E-Kitap Dünyasının ortak çalışmasıdır. Bilimsel ve yarı bilimsel yoluyla araştırma yapan bir ekip tarafından kaleme alınmıştır. Anlayacağınız çok sağlam bir ekip tarafından hazırlanmış bir kitap setidir. Sibel Savaş ta bu kitaba destek vererek çorbada tuzum olsun istedi. “Kocanın kalbine gir kitabı ücretsiz indir” diyerek bu evliliği kurtaran muhteşem eseri bedavadan sahip olmak istemek bu ekibe ve Sibel’e karşı haksızlık olur. Fiyatına gelince çok ta pahalı bir ücreti olduğunu düşünmüyorum. Bir kere satın aldıktan sonra bir daha ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Terapistlere harcayacağınız saatlik ücrete göre bu kaynak çok uygundur.

Kocanın Kalbine Gir Kitabın Destek Üyeliği

Kocanın kalbine gir kitabı ücretsiz indir diyerek bir konuda da açıklık getirmek istiyorum. Kitap setin yanı sıra ücretsiz Club Üyeliği bulunmaktadır. Bu ücretsiz Club üyeliğinde dilediğiniz zaman 30 gün boyunca kitabın ekibine soru sorabilir içinden çıkamadığınız konularda yardım alabilirsiniz. Size ufak tüyo vereceğim. Bazen bu 30 gün 40 günde olabiliyor. Benden duymuş olmayın ama.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Ücretsiz İndirme, İndirim Kuponu Alarak İndir.

Yanlış okumadınız. Kitabı hatta kitap setleri yani farklı kitap setlerin birleşimi olarak satışa sunulması da mevcut. Örneğin bu kitap setin yanı sıra Yataktaki Kraliçe kitap seti ile birlikte satılıyor. İki kitap setin toplam rakamı üzerinden bir indirim yapılmış. Bu da yetmiyor ayrıca bir de indirim kuponu yapılmış. Bu indirim kuponu kullanarak mevcut fiyatın üzerinden %10 indirim vermişler. Yani Kocanın Kalbine Gir Kitabı Ücretsiz İndir yerine kupon kullanarak daha uygun bir fiyata satın al. Kitabı daha ayrıntılı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Dilerseniz alttaki resme de tıklayarak kitaba ulaşabilirsiniz.

İndirim kuponu kodunu almak için lütfen bize alttan yorum atın. Mojo Akademi ve E-Kitap Dünyası ekibi size maille indirim kuponu yollayacaklar.

Kocanın Kalbine Gir kitabı okumak için tıkla

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.