Eski sevgiliye mesaj atacaksın, ne yazacağını bilmiyor musun? Kendini rezil etmek ya da vezir etmek inan bu mesajlara bağlı. Sen sen ol asla bunları yazma.

Eğer boş bulunup, duygularınla hareket edecek olursan sonradan pişman olabileceğin şeyler yazabilirsin. Unutma, aşkta bile biraz stratejik olmak gerekir. Eski sevgiliye göndermen gereken mesajın kendine göre bir tekniği, ruhu vardır. Ona hangi mesajı yazman, hangi mesajı yazmaman gerektiğini bilirsen, onun gözünden düşme riskini ortadan kaldırmış olursun. Hatta artı puan bile alabilirsin. Zaten hassas bir dönemdesiniz ve bu dönemi riske etmemelisin.

Eski Sevgiliye Mesaj Nasıl Olmalı?

Sensiz Yapamam Türü Mesajlar

Bu tür mesajlar sizi aciz, çaresiz, zavallı gösterir. Çoğu kişi böylesi yalvaran mesajların çok işe yaradığını düşünür ama bu yanlıştır. Size karşı ilgisi ve sevgisi azalmış biri, sizin onsuz yapamayacağınızı neden dert etsin ki..! Zavallı olmayın, azcık cool takılın.

Kimse Seni Benden Çok Sevemez Türü Mesajlar

Yok ya..! O niye?

İltifat mı ediyosunuz, küfür mü? Bu mesajı gördüğünde şöyle düşünmez mi; ‘Ben sevilmeyecek biriydim de bi tek sen mi bende sevecek şeyler buldun. Ya da beni sevme sebebin sadece sendeki sevme potansiyeli miydi yani! Öyleyse git başkasını sev, beni rahatsız etme..’ demez mi? Siz siz olun asla bu tür bir mesaj yollamayın, onu iyice kızdırırsınız.

Sanki Hiç Birşey Olmamış Türü Mesajlar

Hala sevgiliymişsiniz, sanki ayrılmamışsınız havasında takıldığınız tüm mesajlar. Gerçeği kabul edememe haliniz onun gözünden iyice düşmeniz için birebirdir. İtibarınızı zedelememeyi öğrenin.

Eski Sevgilini Geri Kazanmak İstiyorsan

Eski sevgiliye mesaj atarak onla irtibatta kalmaktan çok keyif aldığını biliyoruz. Bu mesaj olayını biraz da onu geri kazanmak için yaptığını da biliyoruz ama şimdi sana, onu geri kazanabilmen için mesajdan çok daha etkili olan bir yöntemden bahsedeceğiz.

Bilimsel dayanakları olan bu yöntem, ilişki uzmanları tarafından test edilmiş bazı uygulamaların derlenip toparlanmış ve kitap haline getirilmiş bir hali. Kitapta özel bazı uygulama ve metotlardan bir yol haritası oluşturulmuş. Sevgilisini özleyen, arzulayan herkesin takip edebileceği bir yol haritası bu. Neler yapman ve de neleri asla yapmaman gerektiğini sıralı bir biçimde anlatıyor. Yaklaşık 1,5 ay gibi bir sürede sevgilinin geri dönmesini sağlayan özel yöntemler barındırıyor..

‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli bu kitap geçtiğimiz aylarda piyasaya sürüldü. Gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışlar. Erkek ve kadın okuyucular için iki farklı versiyonu var. Sevgilini yeniden kazanmak için mesajların asla yeterli olmayacağını bu kitap sayesinde sen de göreceksin.

“Eski sevgiliye mesaj” atmakla sınırlı kalma, onu yeniden kazanmak için işe yarar şeyler yap. Kitabı incelemek ve istersen hemen okumaya başlamak için buraya  tıklayabilirsin.

esee-hemen-oku

İlgini Çekebilecek Diğer Yazılar;

Comments

  • MadameKoko

    Bilgilendimre için teşekkür ederim. Artık hangi mesajların atılmaması gerektiğini öğrnemil oldum. on numara bir iş çıkardınız. Tavsiye ederim arkadaşlar. Bu kitap on numara beş yıldız.

  • Pa Pa

    Teşekkür ederiz. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.