Erkeği Baştan Çıkaran Sözler Nelerdir?

Bu şarkı sözlerinin arkasına gizlenerek masum bir imajla onu baştan çıkarabilirsiniz. Böylesi etkiye sahip şarkı sözlerinden faydalanabilirsiniz.

Erkeği baştan çıkaran sözler kısa ve net olmalıdır. Mesela; Teoman’ın Duş isimli şarkısı erkeği bir hayli baştan çıkarıcı bir etkiye sahiptir. Sözlerin tamamını yazmayalım ama ateşli mesajlar veren ve erkeğiniz üzerinde etki edebilecek tahrik edici kısımları ele alalım.

‘…aşk kanımda, kasıklarımda…’

‘..çok mutluyum şu anda ellerim vücudunda, umurumda değil artık dünya..’

‘..son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda..’

‘…eğildim öptüm dudaklarından, saç telin vücudumdan küvete aktığında içimdesin, anladım..’

‘…daldır elini göğsüme, al kalbimi, bul damarımı, bas ilacı, dindir acımı..’

Siz de fark ettiyseniz erkeği baştan çıkaran sözler genellikle arzu ve tutku barındıran sözlerdir. Bunları ateşli telefon mesajları olarak da rahatlıkla ona yollayabilirsiniz. Diğer şarkı sözlerimize de geçmeden önce bu konuda çok işinize yarayacak önemli bir tüyo verelim; Yataktaki Kraliçe kitabı yazarı Sibel Savaş, erkeğinizi seksüel açıdan etkilemenin tüm yollarını paylaştığı bu kitapla sizi adeta bir kraliçe yapıyor. Partnerinizin gözünün sizden başkasını görmesini engelleyen çok önemli bilgileri 100 sayfalık bir kitapta topladı. Bu bir e-kitap, bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Erkeği baştan çıkarmanın çok özel yollarını, metotlarını tek tek öğreniyorsunuz. E-kitabı indirmek isteyenler bu yazımızın son satırına koyacağımız linke tıklayarak kitabı inceleyebilir ve indirebilirler.

Erkeği Baştan Çıkaran Sözler için Şarkılardan Faydalanın

Bu tür sözler içeren diğer şarkılara geçecek olursak; Sıla’nın sevişmeden uyumayalım şarkısı yine iyi bir örnek sayılabilir.

‘İster kırılıp dökülelim, ister yok olup dirilelim, sevişmeden uyumayalım, anlaşmadan ölmeyelim’

Yaşar Gaga’nın gel sevişip savunalım aşkı, sevişmek cesaret işi sözleriyle akıllarda yer eden şarkısı da bir hayli işinize yarayabilir.

Pantolonunu çok sevdim, çıkar onu bebeğim diyen Gökhan Tepe’yi unutmamak gerekir. Bu sözleri hafif espiritüel ve muzur tarzda olanlarınız rahatlıkla kullanabilir.

Yonca Evcimik’in Bütün numaralar sende, ben de… Var benim farkıma. Ne işin var başka yerde, kalmasın aklın başka yerde, bandıra bandıra ye beni, hiç doyamazsın tadıma sözlerini kullanmamanızı önemle tavsiye ederiz :) Hiç estetik durmuyor.

Levent Yüksel’in ‘Fırtınam, felaketim, hasretim. Yetmiyor sevişmeler yetmiyor’ sözleri mümkündür, kullanılabilir. Çalkantılı bir aşka sahipseniz ama buna rağmen kopmayan, güçlü bir bağınız varsa bu örnek çok yerinde olacaktır.

Harun Kolçak’ın yazdığı ve Emel Müftüoğlunun söylediği Deli Et Beni şarkısına değinmeden geçmek olmaz. ‘Fırtınalar kopar içimde, unuttur bana kendimi’ denilen bu şarkıda altta ki diğer bölümleri de zevkinize göre kullanabilirsiniz.

‘Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye,

Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere.

Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle,

Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle’

Erkeği Baştan Çıkaran Sözleri Yataktaki Kraliçe Anlatıyor

“Erkeği baştan çıkaran sözler” olarak bana bunlar yetmez daha fazlasına sahip olmalıyım diyenlerin faydalanabileceği en önemli kaynak Yataktaki Kraliçe kitabıdır kızlar. Bu kitapta erkekleri tahrik edici sözlerden çok ötesini bulacaksınız. Erkekler yatakta ne ister ve bir kadının cinselliğe dair bilmesi gereken her şeyi öğrenerek siz de etkilemek istediğiniz erkeğin yatağının kraliçesi olabilirsiniz. Kitabı incelemek isteyenler www.yataktakikralice.com adresine ya da aşağıdaki resme tıklayabilirler.

yataktaki kraliçe kitabı oku

Diğer Paparattiler:

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.