Yataktaki Kraliçe indir-Yataktaki Kraliçe pdf kitabı indirmek ve okumak için yazımız sonundaki linkten faydalan. Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyanların yorumlarına da bu yazıda göz atabilirsin.

Kitabın okuyucusuna aktardığı bilgiler, erkeğinizin size olan hayranlığını ve aşkını arttırabilecek nitelikte. Çünkü çoğu kadın sevişmeyi bilmiyor ve erkekler yatakta tam anlamıyla tatmin edilmeyi sabırsızlıkla bekliyor. Bunu sağlayabilecek kadını da taparcasına sevmeye başlıyorlar. Erkeklerin tabiatı böyle..!

Yataktaki Kraliçe indir işlemi için gerekli linki bu yazımızın sonunda vereceğiz ama gelin öncesinde şu cinsellik konusunda birşeyleri daha iyi anlamaya çalışalım.

Yataktaki Kraliçe İndirip Ne Öğrenirsiniz?

Sibel Savaş’ın kaleme aldığı Yataktaki Kraliçe, genel hatlarıyla şunları öğretiyor;

  1. Temel cinsellik bilgisini,
  2. Temel cinsellik bilgisinin çok üst seviyesindeki bilgileri,
  3. Erkeği yatakta kendinize hayran bırakmanızı sağlayacak çok özel metotları,
  4. Kendinizin ve partnerinizin çok daha yüksek haz almasını sağlayan özel teknikleri.

Kitaptan öğreneceğiniz şeylerin genel hattı bunlardı. Know-How yani (Bil-Yap) türü bu kitap, pek çok kadına cinsellik konusunda ciddi akıl hocalığı yapıyor. Bizim ülkemizin kültür yapısında, cinsellik konuşulamaz bir konu olsa da, Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe kitabıyla bu açığı hayli kapatıyor.

Yataktaki Kraliçe İndirdiğinizde Setteki Kitaplar Neler Olacak?

Kitap setinde bir ana kitap ve üç adet ek kitap bulunuyor. Birincisi; Cinsel&Genital Sağlık isimli ek kitap. Kadın sağlığını korumaya dair bilinmesi gereken ne varsa bu ek kitapta hepsi anlatılmış. Jinekolog seçimi, vajina sporu, göğüs sağlığı, doğum kontrol yöntemleri, vajinal estetik, bulaşıcı hastalıklardan korunma gibi her konu bu ek kitapta. Jinekoloğunuza istediğiniz zaman telefonla ulaşıp, merak ettiklerinizi ya da ne yapmanız gerektiğini sorup, cevabınızı hemen alıyormuşsunuz gibi…

Seks Çeşitleri&Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları isimli ek kitapta; cinsellikle ilgili ufkunuzu dehşet derecede açacak bilgiler verilmiş.

Son olarak da; Aşk Kuponları isimli ek kitap var. Seks hayatınızı çok daha keyifli hale getirecek oyunlar bu kitapta ele alınmış. Harika birer tasarıma sahip bu kuponlar kitabının çıktısını alıp, kağıtları kesiyorsunuz. Nasıl oynanacağınız kitapta anlatılıyor. Erkeklerin bayıldıkları hareketli seks yaşamını, bu oyunlar anında yaratabiliyor.

Yataktaki Kraliçe İndir ve Oku

Aşağıdaki linke veya resme tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfada Yataktaki Kraliçe kitabının çoklu setlerini göreceksiniz. Evliyseniz, Kocanın Kalbine Gir kitabının dahil olduğu seti, bekarsanız Onu Elde Tut kitabının dahil olduğu seti okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu kitaplarda mutlaka yatak dışında neler yaparak erkeğinizi kendinize hayran ve iyice aşık edeceğinizin bilgilerini paylaşıyor. Yok ben sadece Yataktaki Kraliçe’yi okumak istiyorum derseniz de sorun yok, aşağıdaki linke ya da resme tıklayarak arzu ettiğiniz kitabı okuyabilirsiniz.
“Yataktaki Kraliçe İndir”

 

Yataktaki Kraliçe Kitabı incele   mek için tıkla

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.