Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf-indirip okuyabileceğiniz linki burada paylaştık. Erkekleri elde etme ve etkileme taktikleri.

Erkekleri etkileyebilmek konusunda başarısız mısınız? Çevrenizdeki erkekler ya da belki de aylardır ilgi duyduğunuz o erkek size yeterince pas vermiyor mu? Siz gün boyu onu düşünüp dururken o arkadaşlarıyla takılıp, keyfine mi bakıyor? Cevabınız büyük ihtimalle ‘Evet’ olacak. Çünkü erkekleri etkilemek ve istediği erkeği elde edebilmek her kadının harcı değil. Bunu başarabilmek için bazı meziyetleriniz olması gerekir. Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı pdf indirerek bu meziyetleri nasıl uygulayacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kitabı indirebileceğiniz linki yazı sonunda göreceksiniz.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf içeriği

Şu an bu yazıyı okuyan sen, kaç yaşındasın bilemiyoruz ama 30’lu yaşlarına gelmiş birçok genç kadın bile hala erkekler konusunda çok zayıf bilgilere sahip. Hal böyle olunca uygulanan metotlar da yanlış ve kaş yapayım derken göz çıkaran türden oluyor. Sen de böylesi dertlerden mustaripsen, ilgi duyduğun erkeğe neyi ne zaman yapacağını bilmiyorsan ya da ne yaparsan yap istediğin sonucu alamıyorsan artık bir çıkış kapın var. Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf yani kısa adıyla Onu Elde Et kitabı yapman gerekenleri sırasıyla anlatıyor olacak.

Okuyucusu olan kadınlara akıl hocalığı, koçluk yapan bir içeriğe sahip bu kitap. Bazı metotlar öneriyor ve bu metotlar asla kadını küçük düşürecek, basitleştirecek şeyler barındırmıyor. Aksine ağırlığı olan ve saygı duyulan bir kadın haliyle çevrenizdeki erkekleri ya da isterseniz aşık olduğunuz tek bir erkeği etkiniz altına nasıl alacağınızı gösteriyor. Psikoloji biliminden yola çıkarak erkek zihnine etkili dokunuşlar yapmanızı sağlayacak bilgileri çok sade bir dille anlatıyor. Oldukça kaliteli ve etkili metotlar barındıran bu kitap seti erkeklerin hayranlık duyacağı kadının 13 Tılsımlı Özelliği’ni de anlatarak bu özellikleri kendinize empoze etmenizi sağlıyor. 65 sayfalık ana kitap ve yanında 3 adet ek kitaptan oluşan bu set sadece bu bahsettiklerimizden ibaret değil. Çok daha fazlası var.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf indirip Okumak için

Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak setin tamamını indirebilirsiniz. Kitabın çoklu setlerine mutlaka göz atın hatta fırsatınız olursa çoklu setlerden okuyun. Mesela Onu Elde Et + Onu Elde Tut ikili seti ya da Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe üçlü seti her modern kadının bilmesi gereken çok önemli bilgiler barındırıyor. ilgi duyduğunuz erkeği elde ettikten sonra onu elinizde tutmak ve her geçen gün kendinize sıkı bir bağla aşık etmenize yarayacak bilgiler bahsettiğimiz bu çoklu setlerde olacak. Alttaki linke ya da resme tıklayarak indirme işlemine geçebilirsiniz. Sevgiler,

“Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf” indirmek için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

m-kombo-simdi-incele

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.