Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

Neler yaparak erkeğinizi baştan çıkarabilir, karşı konulamaz biçimde sizi arzulamasını sağlarsınız? Okuyun… Tutkulu bir erkek, ölümsüz bir  aşkın mimarıdır derler. Peki erkeği baştan çıkarmanın yolları üzerinde kadın rotasını kaybeder ve o tutkulu erkeği tatmin edemez hale gelirse bu kadın nasıl bir çıkış yolu bulabilir? İşte bu yazı da en becerikli erkeğin karşısında bile ezik kalmayacağınız, onun aklını başından alabileceğiniz çok özel yöntemlerden bahsedeceğiz.

Öncelikle,

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolları üzerinde ilerlerken şunu iyi anlamamız gerekiyor; tutkulu bir erkek, tatmin edilmesi en zor erkek modelidir ve bu erkeği baştan çıkarmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu tür erkeklerde başarıya ulaşmış bir kadın, diğer her erkeği parmağında oynatabilir. İşte biz de bu yüzden, en zor kabul edilen bu erkek modelini ele alarak bazı tüyolar vereceğiz.

Erkeği baştan çıkarmanın yolları – Tüyo 1

Bu erkekler için ilişki tecrübesi yüksek kadınlar her zaman dikkat çekici olmuşlardır. Çünkü tecrübe sahibi bir kadınla beraber olduğunu bilen erkek bu kadınla yaşamın renkli kapılarını aralayabileceğini bilir. Erkekler masumiyet ya da saflıktan değil deneyim ve tecrübeden etkilenirler. Masum görüneceğim diye erkeğinize saf kız numarası yapmayın ya da ilişkiler konusunda gerçekten de safsanız kendinizi geliştirin, tecrübenizi arttırın. Özellikle de cinselliğe dair konularda tecrübenizi arttırın. Bunu nasıl yapacağınızı yazı sonunda anlatacağız.

Erkeği baştan çıkarmanın yolları – Tüyo 2

Evet, erkekler yaşamın renkli kapılarını aralayabilecekleri kadınları severler ve bu da kadına bazı görevler yükler. Hem gündelik hem de cinsel yaşamda bu durumun kaçar yanı yoktur. Gündelik yaşamda renkli bir kadın olmakla beraber, cinsel münasebette olduğunuz özel anlarınızda da son derece renkli olmanız gerekir ve bu iki hal birbirinden bağımsız kabul edilemez. Aksi halde yatakta ne yaparsanız yapın, erkeğinizin nazarında yeterince tatmin edici olamayacaksınızdır. Yani bir kadın hem yatak dışında hem de yatakta cezbedici olduğu oranda erkek için baştan çıkarıcı bir kadın olarak adlandırılabilir.

Erkeği baştan çıkarmanın yolları – Tüyo 3

Bu tüyoda bahsedeceğimiz şey; yukarıdaki iki önemli tüyoyu da tam anlamıyla hayata nasıl geçireceğinizi size öğretecek son bir tüyo olacak. Çünkü yatakta kraliçe olmaktan bahsedeceğiz. Tecrübeli olmanın, tecrübeli olduğunuzu erkeğinize yansıtmanın ve renkli bir kadın olmanın öneminden bahsetmiştik. İşte bu kadın Yataktaki Kraliçe diye tabir edilir. Bu tabiri daha önce duymamışlara şunu diyelim ki; Yataktaki Kraliçe olmak, bir erkeği baştan çıkarmanın yolları ve bunun dışında cinselliğin kapsadığı her konuyu A’dan Z’ye bilmek demektir. Elbette ki Yataktaki Kraliçe olabilmeniz için neler yapmanız gerektiğini buraya sığdıramayız ama sizi Yataktaki Kraliçe’nin yazarı Sibel Savaş’la tanıştırabiliriz. www.yataktakikralice.com adresine tıklayın ve onun kendi kaleminden anlattıklarını okuyarak bir “erkeği baştan çıkarmanın yolları” hakkında sizi çok şaşırtacak sırların hepsini öğrenin.

 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.