Makale yazarak para kazanma yöntemleri nelerdir sorusuna en iyi cevabı bu yazımızda bulabilirsiniz. Ek kazanç sağlamak için çok basit 3 yöntemi okuyun. Hemen şimdi okuyun.

Makale Yazarak Para Kazanma Yöntemlerini Üç Ana Başlıkta İnceleyebiliriz

Direkt İhtiyacı Olan Web Sitelerine Makale Yazarak Para Kazanmak

Bu yöntemde genelde ihtiyaç olan konu sipariş alınmış o konuda makale yazılmış ve bu makaleyi direkt olarak siparişi vermiş olan web sitesi yöneticisine satarak makale yazarak para kazanma işini tamamlamış olursunuz. Burada illaki sipariş üzerine makale yazacaksınız diye bir kaide yok, elinizdeki hazır bir makaleyi de direkt olarak web yöneticisine satmanız mümkün. Müşteriyi nereden bulacağınız, hazır makalelerinizi nerede pazarlayabileceğiniz, ödemeleri ne şekilde alacağınız Yazıtör Starter ‘de detaylıca anlatılmıştır. Makale yazarak para kazanmak isteyenlerin en sık kullandıkları yöntemdir.

Makale Satışı Yapan İnternet Sitelerine Satış Yapabilirsiniz

Makale yazarak para kazanma yöntemleri içerisinde en dikkat edilmesi gereken yöntemlerden bir tanesidir. Birincisi bu firmalar malumunuz sizin yazdığınız makalelerin üzerine kar paylarını koyarak müşterilerine satış yaparlar. Yani siz bir üretim yaparsınız ve ürününüzü satışı yapılmak üzere bir mağazaya satarsınız mağazada sizin yazdığınız makaleleri müşterilerine satar. Bu yöntemin avantajları vardır elbette bu avantajların başında da ürününüzün satışı ile uğraşmamanız gelir, siz tamamı ile yazı yazmaya odaklanırsınız satış işlemini sizin adınıza onlar gerçekleştirir. Diğer yandan dezavantaj ise düzgün bir markayı nereden bulacağınızdır şayet olmadık kişiler ile çalışırsanız size üretecekleri çok çeşit bahane ile ödeme yapmayabilirler veya zamanında ödeme yapmayarak makale yazarak para kazanma işinden soğumanıza sebep olabilirler. Burada iyi bir firmanın nereden ne şekilde neler ölçüt alınarak bulunabileceği konusuna da Yazıtör Starter rehberlik etmektedir.

Blog Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarak para kazanma yöntemleri içerisinde blog yazarak para kazanma yöntemi biraz daha profesyonel birazcık daha fazla çalışma gerektiren ve diğer yazı yazarak para kazanma yöntemlerine göre daha uzun vadeli, sabır isteyen bir yöntem olmakla birlikte blog yazarak para kazanma yönteminin en güzel tarafı pasif gelir elde edebileceğiniz bir makale yazarak para kazanma yöntemi olmasıdır. Blog yazarak para kazanmak için bir süre herhangi bir gelir elde etmeden çalışırsınız, bu süre birkaç hafta ile birkaç ay arasında değişir, fakat sonrasında hiçbir çalışma yapmadan size oturduğunuz yerden gelir sağlayacaktır. Blog yazarak para kazanma yönteminde yapacağınız her proje kalıcıdır siz projeye gerekli çalışmayı yapıp gerekli ivmeyi kazandırır bırakırsınız ve artık o size para kazandırmaya başlar. Blog yazarak para kazanma yönteminde hazırladığınız bloglar içeriğine göre çok çok uzun yıllar size kazandırmaya devam eder. Blog yazarak para kazanma yönteminde bir projeyi tamamlar bırakır diğer projeye geçersiniz bu sayede size pasif gelir getirecek birikiminizi genişleterek çalışmaya devam edersiniz.

Tavsiye:

Evet yukarıda üç ana başlık altında yazarak para kazanmak için kullanacağınız yöntemleri artıları ve eksileri ile değerlendirdik. Yazarak para kazanmak için hangi yöntemi kullanacağınızı kendi kendinize sorduğunuzu duyar gibiyiz, bunu düşünmenize hiç gerek yok çünkü  yazarak para kazanmaya başladığınızda bu yöntemlerden her birisini yeri geldiğinde kullanacaksınız, hepsinin yeri ve zamanı olacak bir taraftan sipariş aldığınız makalelerinizi yazacak, bir taraftan boş zamanlarınız da hazırladığınız makalelerinizi satış yapan sitelere satacak, diğer yandan da size pasif gelir sağlayacak olan blog yazarak para kazanma yöntemi üzerinde çalışarak blog ve bloglar hazırlayacaksınız. Tabi ki bunların hepsinin birden bire olması mümkün değil fakat yazarak para kazanmak için tavsiyemiz bir an önce vakit kaybetmeden özellikle rehbersiz olarak yola çıkıp yanlış yollarda vakit kaybetmeden bu işe başlamanızdır, unutmayın ki yazarak para kazanmak için en önemli ihtiyacınız zamanınız olacaktır. Özelikle blog yazarak para kazanmak için bloglarınızı bir an önce hazırlamaya başlamanız ileride elde edeceğiniz pasif gelirlerinizin birikimi açısında son derece önemlidir.

Yazarak para kazanmaya hemen başlamak için Bunu Yazmak Lazım resmi web sitesine alttan ulaşabilirsiniz.

Bunu Yazmak Lazım Kitabını Satın Al!

Yazar Kıvanç Galib Över’in yazdığı Bunu Yazmak Lazım Kitabı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için alttaki görselden ya da buraya tıklayın!

Yazar Kıvanç Galip Över kimdir?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.