Malumunuz internet çok geniş bir mecradır ve bu Google ‘de aramak isteyip de hakkında bilgiye ulaşılamayan herhangi bir konu nerdeyse bulunmamaktadır. Dolayısı ile internette yazarak para kazanmak için birçok konuda makale yazılabilir.

Fakat her insanın ilgi alanları bilgi birikimleri farklı olabilir makale yazarak para kazanmak için güzel ve kaliteli içerikler üretmek oldukça önemlidir. Ayrıca yazarak para kazanma işine başladığınızda sizin için önemli olan kısa zamanda daha fazla içerik üretmek olacaktır. Bu nedenle yazarak para kazanmak isteyen her kişinin öncelikle daha iyi olduğunu düşündüğü alanlara yönelmesini tavsiye ederiz.

Diğer yandan makale yazarak para kazanmak için belirtmemiz gereken bir diğer konu internette üretilen her makalenin konusuna göre aynı değerde olmadığıdır. Yazarak para kazanmak işinde sektörel ağırlıklı konular moda günlük yaşam gezi gibi rutin konulara oranla daha çok aranmakta olduğu için maddi değerleri de o oranda daha fazla olmaktadır. Bu tarz sektörel konularda içerik üretebilmeniz için çok önemli bir teknik olan ve www.yazarakkazanc.blogspot.com olarak sizlere, ücretsiz olarak  Rewrite ile içerik üretme konusunu sunmuştuk. Rewrite yöntem ile bu tarz çok kazandıran sektörel konularda da içerikler üreterek kazanç elde edebilirsiniz.

Bir örnek ile bu konuyu vurgulayacak olursak;

Cam balkon pazarlaması yapan bir firma düşünün, bu firma sitesinde hem müşterilerine sunmak hem de arama motorlarında öncelikli olmak için cam balkon ile ilgili makalelere ihtiyaç duyacaktır. Yine bu firma; sitesinde okuyucularına bir alıcı gibi yaklaşmak için hem cam balkon konusunda yorum ihtiva eden makalelere hem de cam balkon konusunda teknik terimlerle yine okuyucuları bilgilendiren makalelere ihtiyaç duyacaktır. Ve bu teknik konularda yeterli donanıma sahip olarak içerik üretebilenlerin sayısı az olduğu için bu konularda yazılan makalelerde değerlidir. İşte bu durumda yazarak para kazanmak isteyen sizler rewrite tekniği ile bu alanlarda içerikler üreterek ve satarak hızlı bir şekilde iyi gelirler elde edebilirsiniz. Rewrite tekniği bu nedenle blog yazarak para kazanmak, makale yazarak para kazanmak isteyenler tarafından kullanılan önemli bir yöntemdir.

Bunu Yazmak Lazım Kitabını Satın Al!

Yazar Kıvanç Galib Över’in yazdığı Bunu Yazmak Lazım Kitabı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için alttaki görselden ya da buraya tıklayın!

Yazar Kıvanç Galip Över kimdir?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.