Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı indir-Kitabı indirmek isteyenler bu yazıdaki linke tıklayabilirler. Kitabı okumanın en hızlı yolu burada.

Sevgilisiyle ayrılmış ama ona duyduğu aşkı hala bitmemiş ve yeniden birlikte olmak isteyenler için kurtarıcı bir kitap bu. ilişki koçunuzmuş gibi izlemeniz gereken yolları tek tek gösteren Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını bu yazı sonundaki linkten indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı İndir ve Uygula

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı takip etmeniz gereken adımları sırasıyla gösteriyor. Artık eski sıfatını almış ama aklınızdan hiç çıkmayan biricik sevgilinizin size olan ilgisini ve aşkını yeniden nasıl yaratacağınızı sırasıyla gösteriyor. E-Kitap Dünyası Ar-Ge tarafından hazırlanmış, karşı cinsin bilinçaltını etkileyecek özel metotlardan oluşan bu kitapla siz de mutlu sona kavuşabilirsiniz.

Sunulan metotlar, karşı cinsin psikolojik eğilimlerini, zaaflarını ve bunları nasıl yöneteceğinizi öğretiyor. Eski sevgilinizin gözünde, onun peşinde koşan biri gibi olmadan neler yapacağınızı gösteriyor.

Kitap seti, 75 sayfalık bir ana kitap ve ortalama 30’ar sayfalık 3 adet ek kitaptan oluşuyor. Son derece akıcı bir dile sahip bu kitap setini maksimum 3 günde okumayı bitirebilir ve onun aşkını yeniden kazanmak için neler yapmanız gerektiğini hemen keşfedebilirsiniz. Ardından da kitapta yapmanız gereken uygulamaları eski sevgilinize yönelik hemen uygulamaya başlayabilir ve sonuçlarını keyifle izleyebilirsiniz.

E-Kitap Dünyası Ar-Ge Kimdir?

Son yıllarda fenomen kitaplar haline gelen Know-How türü, yani Bil-Yap türü kitaplar üreten bir yazar topluluğu. Belli bir konuda, istenen amaca ulaşmak için neler yapılması gerektiğini baştan sona doğru sıralı şekilde anlatan, kılavuz niteliğinde e-kitaplar üretmekteler. Genellikle kadın ve erkek ilişkileri üzerine yazılmış kitaplar üretiyorlar. Oluşturdukları kitaplardaki metotlarda, insan psikolojisinin eğilimlerini, zaaflarını, karşı koyamadıklarımızı…vs. gibi bilgilerden derledikleri gibi yaşayarak elde edilmiş tecrübeleri de bunlara dahil ediyorlar. Yaşanmış örnek senaryolarla izahatlar yaparak içerisinde olduğunuz durumu ve neler yapmanız gerektiğini daha iyi anlamanızı sağlıyorlar.

Bu tür kitaplar, kişisel gelişim kategorisinde de sayılırlar. Günümüzde roman türü kitaplardan çok daha ilgi gören bir kitap türü bu. Çünkü bu tür kitaplar kişiye, belli bir konuda neredeyse uzmanlık kazandırıyor ve pratik hayatta uygulayarak yaşam kalitesinde artış sağlıyorlar. Bu nedenle okuyucu kitlesini hızla geliştiren bir tür oldu Know-How kitaplar.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı indirmek için Tıkla

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı indirmek ve eski sevgilinizin aşkını yeniden nasıl kazanacağınızı keşfetmek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. Kadınsanız kitabın kadın okuyucular için olan versiyonunu, erkekseniz erkek okuyucular için olan versiyonunu indirmeyi ihmal etmeyin. Yönlendirileceğiniz sayfada bu ayrımı kolaylıkla fark edebileceksiniz.

eski sevgiliyi elde et okumak için tıkla

Diğer bazı Paparattiler;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.