Sevgililer günü hediyesi ne alabilirim

Sevgililer günü hediyesi erkek için en iyi ne alabilirim diyorsan sana sıra dışı ve etkileyici bir fikir vereceğiz. Hatta bu hediyeyi sana ücretsiz vereceğiz. Bu yüzden lütfen yazıyı sonuna kadar dikkatlice oku!

14 Şubata aylar kala her kadının hummalı arayışa girdiği bir konu bu; erkek için sevgililer günü hediyesi ne alabilirim? Aylarca düşünülür ve son olarak yine gayet banal olan parfüm, kazak, çikolata gibi sıradan şeyler alınır.

Kusura bakmayın kızlar ama erkekler bunlardan bıktı artık. Siz hala reklamların etkisinde kala durun ama inanın erkekler eline verdiğiniz o parlımpoş kağıtla süslenmiş ve nezaketen gülümseyerek açtığı parfüm kutusundan hiç mi hiç keyif almıyor.

En romantik sevgililer günü hediyesi bile sadece romantizm barındırmamalı aslında. Hediye alacağınız kişi sevgiliniz ya da eşiniz olduğuna göre; aşk, tutku, ihtiras, sevgi gibi duygular da barındırmalı.

Sizin bir sevgililer günü görevi gibi aldığınız, sevgilinizi hediyesiz bırakmamış olduğunuz o sıradan hediyeler ne derece bu duyguları barındırıyor, bir düşünün! Sadece satış yapan üreticilere kazandırıyorsunuz hepsi bu.

Sizin için son yılların trendi olan bir hediyeden bahsedeceğiz ve bunu size hediye edeceğiz.

Erkek için en iyi sevgililer günü hediyesi bu

Hediye alacağınız kişi sevgiliniz ya da eşiniz olduğuna göre; aşk, tutku, ihtiras, sevgi gibi duygular da barındırmalı demiştik ve evet erkekler de bu özel günde aynen bunları istiyor. Peki hangi hediye erkeğinize bunları bir arada verebilir?

Elbette ki; Siz!

Televizyon reklamları bir kutu çikolatanın da bunları barındırıyor olduğunu kafamıza vura vura söylüyor olsa da inanın bunun gerçekle hiç alakası yok, çok mantıksız.

Ama o özel günde erkeğinize çok özel anlar yaşatarak aşk, tutku ve romantizmi ona yaşatabilir ve bu sefer ki sevgililer gününüzün hafızalarınızdan silinemeyecek bir hale dönüştürebilirsiniz.

Nasıl mı? Tabi ki Yataktaki Kraliçe e-kitabı okuyarak. Bu e-kitabı okuyup, öğreneceğiniz numaralarla o gece sevgiliniz ya da eşinizin kraliçesi olabilirsiniz. Erkeklere “sevgililer günü hediyesi erkek için” en iyi seçenek nedir diye sorduğunuzda hepsi hem fikir olacaktır. Zaten böyle bir furya yayılmış halde bile. Onlar paketlenmiş bir hediye değil, o özel günde sizin ona sunacağınız özel anlarla ilgileniyorlar.

Yataktaki kraliçe kitabıyla romantik sevgililer günü hediyesi

Yataktaki Kraliçe e-kitabı 3-4 günde rahatlıkla okuyabileceğiniz, 129TL değerinde bir kitap ve bu kitapta anlatılan özel bilgi ve metotlar birçok kadının partneriyle aşk hayatına büyük ivme kazandırıyor. Bilirsiniz, erkeği eve ve kadınına bağlayan en önemli şey; ondan alabildiği cinsel hazdır. Bu hazzı yüksek oranda sağlayabilmeniz için de belli başlı becerileriniz olması gerekiyor. İşte bu kitap okuyucusu olan kadınlara cinsellikte neler yapmaları gerektiğini ve neleri yapmamaları gerektiğini tek tek öğretiyor. Sibel Savaş imzalı ve best seller olmuş bu e-kitabı okuyucularımızdan bir tanesine hediye edeceğiz.

Böylece 14 Şubat’a kadar kendinizi yatakta nasıl bir kraliçe yapabileceğinizi öğrenecek ve sevgilinize o özel günün gecesinde unutulmaz anlar yaşatabileceksiniz.

Yapmanız gereken; aşağıdaki yorumlar kısmına sevgililer günü hediyesi erkek için kelime öbeğini barındıran bir cümle kurmanız.

Mesela;

  • sevgililer günü hediyesi erkek için: Mum eşliğinde güzel bir film izlemek
  • sevgililer günü hediyesi erkek için: Futbol topu
  • sevgililer günü hediyesi erkek için: Biz iskambil oynarız

Gibi içinizden gelen herhangi bir şey yazabilirsiniz.

En beğenilen cümlenin sahibi, 129TL değerindeki Yataktaki Kraliçe e-kitabına bedava sahip olacak.

Yorumunuza gerçek isminizi yazmak zorunda değilsiniz, uydurma bir isim kullanabilirsiniz. 10 Şubat 2016 saat 20:00’ye kadar yapılacak tüm yorumlar hediyemizi kazanma hakkı kazanır.

İyi şanslar,

yataktaki kraliçe kitabı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.