Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı indirmek ve okumak için, bu yazı içerisindeki linke tıklayın. Eski sevgiliyi elde etme taktikleri.

Kokusu burnunuzda ama o uzağınızda mı? Bir şekilde yollarınız ayrıldı ama aklınız hep onda mı? Ne yaparsanız yapın dönmüyor ve özleminiz dağları taştıysa Eski Sevgiliyi Elde Et pdf kitabı indirip okuyarak bu özleme son verecek taktikleri keşfedebilirsiniz. Kitaba ulaşabileceğiniz linki bu yazımızın son satırında göreceksiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı indirip Okuduğunuzda Neler Olacak?

Eski sevgiliyi elde etmek için gerçekten işe yarayan onlarca taktik öğrenmiş olacaksınız. Karşı cinsin bilincine ve bilinçaltına tesir eden, psikoloji biliminin gerçeklerine dayanan davranış biçimlerini nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Bu kitapta hepsi sıralı şekilde anlatılıyor. Anlatılanları adım adım uygulamanız isteniyor. Kitabın anlatım dili son derece net ve anlaşılır. Hatta örnek senaryolar verilmiş, böylece ne yapmanız, nasıl davranmanız gerektiğini gözünüzde kolaylıkla canlandırabiliyorsunuz. Eski sevgilinizin nazarında onun peşinden koşan, itibarını iki paralık eden biri olmadan mantıklı biri gibi neler yaparak onu geri kazanacağınızın tüm yolları gösteriliyor.

Kitap E-Kitap Dünyası Ar-GE tarafından yazılmış bir kitap. Genellikle kadın erkek ilişkileri konularında Know-How yani Bil-Yap/Nasıl Yapıldığını Bil türü kitaplar üretiyorlar. Psikoloji biliminin gerçeklerini ve yaşanmış deneyimsel ampirik bilgileri temel alıyorlar.

Kitap içerisinde izlemeniz gereken taktiklerin yanı sıra, size özel bazı testler de bulunuyor. Örneğin; İzlenim Testi ve Kıskançlık Testi gibi özel testler. İzlenim testi ile karşı cinse, eski sevgilinize nasıl bir izlenim bıraktığınız test ediliyor. Test sonucundaki puanınıza göre bundan sonra nasıl davranmanız gerektiği gösteriliyor. Bıraktığınız izlenimi nasıl yükselteceğiniz ve bu sayede onun aşkını nasıl tekrar kazanabileceğiniz anlatılıyor. Kıskançlık testi ile siz kendinizi kıskanç olarak adlandırmıyor olsanız da bu konuda yanılabiliyor olacağınız hatırlatıyor, eski sevgiliniz nazarında bu açıdan nasıl olduğunuzun puanlaması yapılıyor. Ayrılıkların en yaygın sebebi olan kıskançlık konusunda neler yapmanız gerektiği harfiyen gösteriliyor. Eski Sevgiliyi Elde Et kitap setinde bulunan bu bonus kitaplar bile başlı başına akıl hocası niteliğinde.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı indir Oku

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı gerçekten işe yarar taktikler barındırıyor, ufkunuzu hayli açıyor. Arkadaşlarınızın tavsiyeleriyle bir arpa boyu yol gidememişseniz, ne yaptıysanız eski sevgilinizi döndürememişseniz ve sonuç alamamaktan bıkmış durumdaysanız bu kitap sizin için çok iyi bir akıl hocası olacak. Kitabın erkek ve kadın okuyucular için iki ayrı versiyonu bulunuyor. Verdiğimiz linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada cinsiyetinize uygun olan seçimi yapabilirsiniz.

Kitabı okumak için bu linke ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Yorum

 • Derin

  Pdf olarak telefonuma nasıl indirrim? Yardım

 • Editör

  Makale içerisinde verdiğimiz linke tıklayın açılacak olan sayfadan kitabı indirebileceğiniz bölümü göreceksiniz.

 • Gül

  Fiyat nedir acaba

 • Editör

  Yazıda verdiğimiz linki tıklayarak kitabın web sayfasına geçerseniz, fiyatını görebilirsiniz Gül Hanım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.