Eski sevgiliye mesaj atmak isteyip ne yazması gerektiğini bilmeyenler için 3 süper bahane sunduk. Eski sevgiliye atılabilecek mesaj ve mesaj atma bahaneleri ile onla kolaylıkla sohbeti başlatabilirsiniz.

Aktaracağımız bahaneler hemen hemen herkesin eski sevgilisine rahatlıkla gönderebileceği mesajlardır. Siz de çekinmeden yollayabilirsiniz ancak eski sevgiliye mesaj tek başına size onu kazandıramayabilir. Ona mesaj yollamaktaki amacınız onu yeniden kazanma şansınız olup olmadığını görmek değil mi? Yeniden birlikte olmak için mesaj yoluyla bir adım atmak evet faydalı ama tek başına yeterli değil. Sizin asıl ihtiyacınız olan şey eski sevgiliyi yeniden elde etmenin, geri kazanmanın yollarını uygulamak. Bu yazıda bu metotların hepsini keşfetmiş olacaksınız.

Eski Sevgiliye Mesaj ve Diğer Yapılması Gerekenler

Eski sevgiliyi kendinize yeniden aşık edebileceğiniz özel taktikler var. Eski sevgiliye mesaj atmak da bu taktiklerden biri ama sadece ufak bir bölümü. İsterseniz önce mesaj bahaneleri olarak size ilham verebilecek 3 süper bahaneyi anlatalım. Ardından da onu yeniden kazanmanıza yarayacak özel metotları anlatalım.

Eski Sevgiliye Mesaj Atma Bahaneleri

Bahane 1

Sizin için önemli olan bir eşyayı bulamıyor olabilirsiniz ya da en azından bulamıyor gibi yapabilirsiniz. Haliyle bunu ona bir mesajla sormanızın hiçbir mahsuru olmayacaktır. Güzel bir dille, trip yapmayarak bunu ona soran bir mesaj atabilirsiniz.

‘Merhaba, hani şu çok sevdiğim kırmızı desenli kalem vardı ya onu bulamıyorum. Sende bırakmış olabilir miyim? Eğer öyleyse sorun yok, kalabilir ama en azından nerede olduğunu bileyim istedim.’

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj örneklerinden ilki budur.

Bahane 2

Bir sebepten dolayı ortak bir arkadaşınızın telefon numarasına ihtiyacınız olabilir ve numarasını kaybetmiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda da eski sevgiliye bunu mesajla sormakta herhangi bir mahsur olmayacaktır. Eski sevgiliye mesaj atmak için son derece iyi bir bahanedir.

‘Selam, Çağrı’nın reklam işleri yapan ve bizle tanıştırdığı bir kuzeni vardı. Hatırlar mısın? Bir arkadaşım fiyat almak istiyor ondan, sende numaraları varsa verebilir misin?’

Bahane 3

Ayrıldığınızdan habersiz olan ortak bir arkadaşınız, sizle karşılaştığında ayaküstü iki lafın belini kırdıktan sonra sevgilinizin iyi olup olmadığını da size sormuş olamaz mı? Siz de ona artık ayrı olduğunuzu ama selamını ileteceğini söylemiş olabilirsiniz. Ne olmuş yani? Eski sevgiliye gönderilebilecek gayet medeni, insanca bir mesaj bu.

Merhaba, iyisindir umarım. Dün Koray’la karşılaştım, seni sordu ve selam söyledi. Artık ayrı olduğumuzu söyledim ama ‘Dert etme, selamını ileteceğim’ dedim. Bilgin olsun, çok selamı var.

Eski Sevgiliye Mesaj Ötesi Hamleler

Unutamadığınız ve yeniden bir arada olmak istediğiniz eski sevgiliye mesaj atmaktan daha ötede hamleler yapmalısınız. En başta da dediğimiz gibi mesaj bu işin sadece ufak bir bölümü. Neticeye varabilmek için bazı özel tavırlar edinmelisiniz. Bu tavırlar sizi onun gözünde yüce yapar ama bu tavırların ne olduğunu bilmezseniz cüce kalma ihtimaliniz yüksektir.

‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ e-kitabı onun bilinçaltına etki edebilecek, psikolojisini size teslim etmesini sağlayacak tüm metotları okuyucusuyla paylaşıyor. Biz de kitabı indirebileceğiniz linki paylaşıyoruz.

  • Onla yazılı ya da sözlü/yüz yüze görüşmeye geçmeden önce yapmanız gerekenleri,
  • Görüşme anında yapmanız gereken ve de asla yapmamanız gerekenleri,
  • Bilinçaltına nasıl etki edeceğinizi,
  • Beden dilinizi nasıl kullanırsanız ona yeniden çekici gelebileceğinizi,
  • Sizi yeniden arzulaması için hangi sözcükleri seçmeniz gerektiğini
  • Ve daha bir sürü şey…

Özetle kısa sürede eski sevgiliyi elde etmenin tüm yollarını bu e-kitap sırasıyla size gösteriyor olacak. Eski sevgiliye mesaj atmak ile ilgili bilmeniz gereken her şey ve çok daha fazlası bu e-kitap setinde mevcut. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eski Sevgiliye Mesaj

Bu yazılar da eski sevgilin konusunda sana fayda sağlayabilir;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.