Kadınları Etkileyen Sözler Nelerdir?

Kadınları Etkileyen Sözler – Onlar üzerinde çekim gücü yaratan tılsımlı sözler nelerdir?Hangi sözleri dile getirmeli hangi sözleri mesaj olarak göndermelisiniz? Gelin tüm bunları kadınların ağzından dinleyelim.

Bu yazıda bunu ve daha da fazlasını ele alacağız. O’nu Elde Et isimli e-kitabı duymuşsunuzdur. Duymayanlar için kısa bir özet geçelim. İlgi duyduğunuz kadını ya da isterseniz çevrenizdeki tüm kadınları nasıl etkileyebileceğinizi anlatan bir kitap bu. İlk tanışma anlarından, ilişkinizde ilerlemek isteyeceğiniz son noktaya kadar tek tek hangi metotları uygulamanız gerektiğini anlatıyor.

‘Kadın erkek ilişkilerinde tecrübeliyim, buna ihtiyacım yok’ diyen erkeklerin bile çok ama çok şey öğrenebileceği bu e-kitap yayınlandığı günden bu yana erkeklerin akınına uğruyor desek abartmış olmayız. Kadınları etkileyen sözler bir yana, kitapta anlatılan bir sürü şey pek çok erkek için emsalsiz bir yol haritası. Bu yazıya geliş sebebiniz olan kadınları etkileyici sözlere geçmeden önce neden bu kitaptan bahsediyoruz, bunu da söyleyelim.

Şöyle düşünün;

Kadınları etkileyen sözler ya da mesajları öğrendiniz ve hatta onu etkilemeyi başardınız diyelim ki! Sonra? Sonrasında neler yaparak o kadını elde edeceğinizi biliyor musunuz? Diyelim ki daha ileri seviyeye geçip size deli gibi aşık olmasını istiyorsunuz, bu amaca ulaşmak için nasıl hareket etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Sizin yerinize biz cevap verelim; Maalesef birçok erkek hangi tavır ve yaklaşımların doğru olduğunu bilmiyor. Yanlış tavırlar sebebiyle az da olsa aralarında bir şeyler başlatmış olduğu kadını ellerinden kaçırıyorlar.

İşte bu noktada hatırlatıyoruz ki; onu etkileyici sözler söylemiş olmanız tek başına yeterli olmuyor. Bu aşamaya geldikten sonra başka neler yapmanız gerektiğini ustaca bilmeniz gerekiyor. Bu yüzden geç kalmadan O’nu Elde Et e-kitabını indirmenizi ve okumaya başlayarak içerisindeki eşsiz metotları öğrenmeye başlamanızı tavsiye ediyoruz. Kitabı Onu Elde Et Formen Kitabı
adresinden inceleyebilirsiniz.

Kadınları Etkileyen Sözler Örnekleri

İsterseniz etrafınızdaki tüm kadınları cezbetmek isteyen hızlı ve çapkın bir erkek olun isterseniz ilgilendiğiniz tek bir kadını çekim alanınıza sokmak isteyen adanmış bir erkek olun… Hangi tür olursanız olun kadınları şu tür sözlerle etkileyebilirsiniz;

Zekasına iltifat edilen sözler kadınları etkiler

Kadınlar zekalarının farkında olan, zekasına önem veren erkekleri severler. Ayrıca zekasına iltifat eden bir erkek onun için tehlikeli, serseri bir imaj da çizmez. Bu tür erkeklerle kendilerini daha iyi hissederler. O’nun sizin yanınızda kendini iyi hissetmesini siz de istersiniz mutlaka. İşte bu yüzden onun zekasıyla ilgili olumlu göndermeler yapacağınız sözleriniz onun üzerinde iyi bir etki bırakacaktır.

Örnek olarak;

  • Bakış açını seviyorum. Bazı sözlerin benim de başka bir açıdan bakmamı sağlıyor.
  • Bana ilham veren bir zekan var.
  • Daha önce hiç böyle düşünmemiştim. Zekanı seviyorum
  • Hayatımızdaki kadın dünyaya baktığımız terasımızdır derler. Senin zekan sayesinde sanırım terasımın manzarası harika olacak.

Siz de benzer tür birçok cümle yaratabilirsiniz.

Dişil tarafına olumlu gönderme yapılan sözler kadınları etkiler

Kadınlar, seksapel demeyelim ama onların dişi tabiatlarının erkekler tarafından kabul görmesini severler ve bu tabiatlarının kıymetini bileceğini sezinlediği erkeklere daha çok yakınlaşırlar. Yani bu beceriyi sergilerseniz kadınlar üzerindeki etkiniz çok daha güçlü bir hal alacaktır. Onun dişil esintisini aşırıya kaçmadan kıvamında soluduğunuzu hissettiği anda yanınızda heyecanlanacak ve çekim alanınıza iyice girecektir.

Örnek olarak;

  • Kadın dediğin böyle olur.
  • Zekanı ve dişiliğini böylesine harmanlayabilmen beni sana hayran bırakıyor.
  • Sen nasıl bir kadınsın ya! Kendimi çok şanslı hissediyorum.
  • Senin gibi bir kadına da bu yakışırdı.

Siz de içerisinde olduğunuz durum ve şartlara göre bunlara benzer tür birçok cümle yaratabilirsiniz.

Bu arada önemli bir detay verelim;

Etkilemek istediğiniz kadınla gayriciddi bir münasebet amacındaysanız indirmeniz gereken e-kitap Kadın Avcısı, daha derin ve manalı bir ilişki amacındaysanız O’nu Elde Et For Men e-kitabını indirmelisiniz. Üzerlerine tıklayarak her iki kitabın web sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kadınları Etkileyen Sözler

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.