Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları için Taktikler

Bir erkeği elde etmenin yolları bazı özel taktikler gerektiriyor ama size anlatacaklarımız sinsi ya da sevimsiz planlar olmayacak. Erkekler üzerinde tılsımlı etkiler bırakmanızı sağlayacak taktikleri anlatacağız. 

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki; bir erkeği elde etmenin yolları geniş bir yelpazeye sahip. Yani yapmanız gerekenlerin tamamını tek bir makaleden öğrenebilmeniz mümkün değil. Size bunu vaat eden, üç dört şey sıralayıp bunlarla istediğin erkeği elde edersin diyen sayfalara sakın inanmayın, onlarla boşa vakit harcamayın. Bir erkeği elde etmenin tüm yollarını öğrenmek istiyorum derseniz, bu konuda tam bir best seller olmuş O’nu Elde Et isimli e-kitabı önerebiliriz. Sizle aynı arayışta olan pek çok hemcinsiniz pdf biçimli bu e-kitaptan faydalanarak mutlu sona ulaşıyor, bilginiz olsun. Siz de erkekleri elde etme ve etkileme sanatı kitabından faydalanıp istediğiniz o erkekle artık sevgili olma peşindeyseniz kitap için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Kedi Olmaktan Geçer

Öncelikle hatırlatalım, erkekleri elde etmek için pek çok sır, taktik var ve bunların hepsi birbirine bağlı şeyler. Yani en başta da dediğimiz gibi belli başlı hareketleri ve davranışları uygun bir dizilimde yapacak olursanız işe yarıyorlar. Aksi halde elde edeceğiniz şey sadece hava civa olacak!

Bu sırların içerisinden seçtiğimiz bir tanesi şu;

Kedileri taklit etmek.

erkekleri elde etme yollarında kedi gibi olmak

Evet, anlıyoruz… Kulağa tuhaf gelmiş ve bu ne alaka? demiş olabilirsiniz. Anlatacağız ama evinde kedisi olanlar büyük ihtimalle ne demek istediğimizi anlamışlardır. Kedi sahipleri, kedileriyle ilgili genellikle şöyle bir yorum yaparlar; ‘Cazibesini hiç kaybetmeyen yegane varlık.’

Kurdukları cümle birebir böyle olmasa da, anlatmak istedikleri şeyin özeti budur. Bir kedi gerçekten de onla yıllardır aynı evde yaşıyor olsanız bile, kendisini asla eskitmez ve cazibesini her zaman korur. Kedinin böyle bir gücü vardır. Tabiatı öyle değişik bir canlı türüdür ki;. ‘O’na alışıyorum, tamam işte tüm numarası bu kadar’ demek üzere olduğunuzda, gelir öyle bir şey yapar ki bir anda dünyanızı yeniler. Sizi hayran bırakır, şaşırtır, ona olan sevginizi kabartır, kucağınıza alıp onu hamur gibi yoğurmak istersiniz, canı isterse buna izin verir, canı istemezse elinizden sabun gibi kayıp gider. Bu örnekten, “bir erkeği elde etmenin yolları” ile ilgili bu küçük sırrı çözebildiniz mi? ;)

‘Yok ben anlamadım bana başka türlü anlatın’ diyorsanız buraya tıklayın

onu elde et kitabı incelemek için tıkla

Bir erkeği elde etmenin yolları ile ilgili diğer yazılar; 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.