Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım diyenler için özel taktikleri derledik. ilişkinizi kurtaracak tavsiyelerde bulunduk.

Sevgilinizle olan ilişkinizde çatırdamalar mı var? Siz ona karşı hala bir şeyler hissederken onun ilgisi bitmiş ve bununda ötesinde sizi aldatma aşamasına mı geçmiş? Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım diyerek bu duruma bir çare arıyorsanız bu yazıdaki tavsiyeler çok işinize yarayacak.

Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım Nasıl Davranmalıyım?

Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım diyen birine verilebilecek özel taktiklerin neler olduğuna geçmeden önce yaşanmış bazı örnekleri gözler önüne sunarak, sevgilinizin sizi aldatmasına sebep olabilecek yanlışlarınızdan bahsetmemiz gerekiyor. Çünkü ilişkilerde, farkında olmadan rol model alınan anne, teyze, hala, abla…vs. gibi kadınlardan edinilen yanlışların sürdürülmesi hayli yaygın bir durumdur. Bu yanlış davranışlar hayatınızdan ayıklanmazsa sevgiliniz olan kişi sizi aldatmaya devam eder ve en sonunda da kesin ayrılık gerçekleşir. Bu nedenle bu yanlışların neler olduklarını yaşanmış bazı örneklerle anlatmaya çalışalım. Bir danışanımız bize şöyle dert yanmıştı;

3 yıldır birlikte olduğum sevgilimle aramızda hiçbir sorun olmadığını sanıyordum ama meğer bu vakte kadar beni 2 kez aldatmış.

Bu gibi durumlarda öncelikle yapılacak şey; Asla yıkılmamaktır. Özgüven her daim ayakta durmalıdır. Bunla beraber bu gibi bir aldatma vakasında şöyle ince bir detay bulunmakta. Aldatma olduğu halde kişinin ilişkiye devam ediyor oluşu hayli düşündürücü. Sonuçta evlilik yok, resmi olarak bağlayan bir şey yok. Aldatan kişi buna rağmen ilişkiye devam ediyorsa mutlaka kopamadığı bir şeyler var demektir! Diğer taraftan da aldatıyor olduğu için ilişkide var olmayan bir şeylerin tatmin arayışında olabilir. Bu ihtimallerin kesin cevapları için düşünmek gerekir.

 1. Sevgiliniz başkalarında ne arıyor olabilir?
 2. Sizde vazgeçemediği şeyler neler olabilir?

Bunları tespit eder ve avantajlı yönlerinizi devam ettirirseniz + başkalarında aradığı şeyleri de bünyenizde aktif hale getirebilirseniz bir süre sonra sevgilinizin sizi aldattığı kişiye olan ilgisini söndürebilirsiniz.

Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım

Bir diğer danışanımızın sorusu şöyle;

ilişkimizde bana kendimi değerli hissettiren ama diğer taraftan da pek çok kadınla görüşen bir sevgili adam edilir mi? Sizce ne kadar vakit ve zaman ayrılmalı böyle birine?

Şöyle düşünün; yan yanayken kadına kendini değerli hissettiren bir adam aynı zamanda başka kadınlarla da görüşüyorsa ‘Kadın’a değer vermiyor değildir. Sadece istediği kadını bulma arayışındadır. Aradığı şey büyük oranda sadece cinsellik olabilir. Yalnız burada şöyle bir durum var; cinsellik erkekler için bir yere kadar ‘Onla, bunla…’ yapılabilir. Gün gelir sadece sevdiği/karakterine hayran olduğu kadınla yaşamak isterler cinselliği. Bu nedenle de erkeği hem cinsel açıdan hem de sosyal açıdan kendinize hayran edecek tavırlarda bulunmanız gerekir. Onla birlikteyken onun bir kadında ne gibi şeylere hayranlık duyduğunu öğrenmeye çalışmak onu aldatma yolundan geri döndürmek üzere çok işinize yarayacaktır.

Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım Diyenlere Çok Özel Taktikler

Dikkat ettiyseniz yukarıda verdiğimiz 2 örnek bize danışan kişiler içerisindeki sorulardan özel olarak seçilmişti. Çünkü sorunun bir tanesi aldatan erkeğin duygusal tatmin arayışında olduğunu, diğer aldatma örneği ise cinsel arayışta olduğunu gösteriyor. Erkeklerin aldatma nedenlerinden en yaygını olan 2 sebeptir bunlar. Yani demek istiyoruz ki; erkeğinizi hem duygusal hem de cinsel anlamda tatmin edemezseniz aldatma kaçınılmaz olacaktır.

Bu tatsız durumu nasıl aksine çevirebileceğinize dair çok özel metotlar barındıran iki e-kitap önereceğiz sizlere. Kitapları bilgisayar ya da telefonunuza indirerek maksimum 2 günde okumayı bitirebilir, içerisindeki metotları sevgiliniz üzerinde hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamalar sonrasında yaklaşık 2 ay içerisinde sevgilinizde göreceğiniz değişime çok şaşıracaksınız.

“Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım” diyen kadınlara ilaç niteliğinde olan bu kitaplara aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım

Yorum

 • Sena

  Merhabalar,
  Erkekler neden aldatır ? Bende hep güven problemi var. Karşımdaki hiçbir şey yapmasa dahi. Her ilişkimde aşırı güvensizlik yaşarım, aklımda hep soru işaretleri olur. En korktuğun aldatılmak, insan buna nasıl engel olur. Şuan karakteri iyi olduğunu düşündüğüm bir insanla birlikteyim. Lakin ona belli etmesemde içten içe hep sorguluyorum. Aşk bitmemesi ve aldatılmamak nasıl sağlanır ?

 • İnkoModa Ar-Ge

  Onu Elde Tut kitabından mutlaka faydalan Sevgili Lale. Bu kitaptaki kadın modelini kendisine uyarlayan bir kadın kolay kolay aldatılamaz. Sana vereceğimiz adresten bu e-kitabın çoklu setlerine de mutlaka göz at.

 • Dila

  Ahmetle 3 yıl önce tanıştık. sevgili olmak istiyorum diyerek girdi hayatıma ama sonra kafasına göre aradığımda açmadığı 3 ay sonra geri aradığı oldu ve 1.5 yıl sonra zor da olsa bırakma kararı alarak ayrıldım. Bu aralarda başkalarıyla görüştü. Şu anda tanıdığım kadarıyla aşırı duygusal ve melankolik bir tip ve kendine aynı anda 2 kişiyle görüşme, bişey hissedeceğini anladığında hemen başkasıyla tamponlamak için araya yoktan sebeplerle ayrılıklar koyarak duygularını yönetiyor. 1-2 ay birlikte olarak ayrılıyor bidaha da geri dönmüyor. Ben en uzun ilişkisiyim-çok tahammüllüyüm diyelim. 1 yıldır ayrıydık ama her ay aradı özledim v.s diye hep hakaret ettim ya da cevap vermedim. Şu an boşluğuma geldi ve tekrar görüştüm cinsel bişey yaşamadan… 2 hafta da bir görüşüyoruz ama cinsellik yok. Muhtemelen başkası var ve benle ona olan duygularını kontrol altında tutuyor diye düşünüyorum tanıdığım kadarıyla. Bana karşı inanılmaz nazik eski ilişkimize nazaran ama görüşme sıklığı çok değil bu da başkasının olduğunu düşündürüyor. Bu insanla görüşmeye devam etmeli miyim yoksa bundan bişey olmaz mı? Onu elde et elde tut, kendine bağla v.s hepsini okudum. Aynı anda başkalarıyla da görüşen bir adam için başka tavsiyeleriniz var mı?

 • Dila

  Merhaba, bir diğer sorum da bir çok kadınla görüşen ve yan yanayken kadına kendini değerli hissettiren ama 2 ayda bir zaman ayıran onun dışında arayıp sormayan bir adam! adam edilir mi? :) Sizce ne kadar vakit ve zaman ayrılmalı böyle birine? (özünde sapık değilse :) )

 • İnkoModa Ar-Ge

  Onu elde Tut kitabındaki tavsiyeler gayet yeterlidir Sevgili Dila. Sadece sabırla agresifleşmeden uygulaman gerek. Eğer bu adamı çok istiyorsan, diğer kadınları dert etmeden kendi karakterini ona sergilemeye devam etmek en mantıklı çözümdür. En sonunda hayatında kalacak kadın sadece sen olabilirsin. Diğer bir tarafta da gurur yapıp, başka kadınlarla görüşen adamı istemem diyerek onu hayatından çıkarmak da var. Seçim senin.

 • İnkoModa Ar-Ge

  Şöyle düşün; yan yanayken kadına kendini değerli hissettiren bir adam aynı zamanda başka kadınlarla da görüşüyorsa ‘Kadın’a değer vermiyor değildir. Sadece istediği kadını bulma arayışındadır. Ya da aradığı şey sadece cinsellik de olabilir. Yalnız burada şu var; cinsellik erkekler içinde bir yere kadar ‘Onla, bunla…’ yapılabilir. Gün gelir sadece sevdiği/karakterine hayran olduğu kadınla yaşamak isterler cinselliği. Bu ne kadar sürer kimse bilemez. Senin yapman gereken şey; Onla birlikteyken onun bir kadında ne gibi şeylere hayranlık duyduğunu öğrenmeye çalışman.

 • Elif tosun

  Merhabalar. 3 yıllık inişli çıkışlı bir ilişkim var. Erkek arkadaşım simdi askerde. İnstagram da paylaştığı bir fotoğrafa kizin biri yakışıklım kalpli gözlü emojili yorum yazmış buda gülen suratla tatlım diye yanıtlamış. İlk gördüğümde kötü oldum sonra ona yakistirmadigim konduramadigim için inanmak istemedim. Kim diye sordum o günde bana çok kızgındı zaten barut gibiydi Napacan kimse kim dedi yorum yazınca akraban mi falan diye sordum dedi ki Napacan ya uzatma dedi ben sadece tamam dedim. 4 gün boyunca hiç yazmadı bende yazmadım. Bugün Napıyosun yazdım cevap yazmadı sonra da benle konuş ya da konuşma seni sadece sabırla sadakatla beklediğimi bil yeter yazdım yine hic bisey yazmadı. Ben ne yapmalıyım bu durumda onunla eskisi gibi olmak istiyorum. Askerlik sürecini sağlıklı atlatmak istiyorum?

 • Mihriban

  1.5 yıldır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var ve iki ay once beni aldatti ve nedenini sorunca bana yetersiz olduğumu söyledi oysa her istediği şeyi yaptım eksik olmamın nedeni ise iliskiye girme konusunda bunun yanında hep bi eksiklikte vardı aramızda çok şeyi paylaşmamak olması ve her istediğinde yanında olmam ve istediği bazı konular da vardı yapmadim ama aradan zaman geçince tekrar bana geri döndü ve hala şüphem var beni aldattigindan ne yapabilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler

 • İnkoModa Ar-Ge

  Merhaba Elif, sizin ilişkiniz onun açısından bitmiş gibi görünüyor. İstersen hiç uğraşma belli ki o kızla ilişkisi var. Ama illa onu çok istiyorum diyorsan da Onu Elde Tut kitabını mutlaka tavsiye ederiz.

 • İnkoModa Ar-Ge

  Kapalı kutu gibi yazmışsın yorum yapamıyoruz bu nedenle.
  1-aramızda çok şeyi paylaşmamak olması
  2-istediği bazı konular da vardı yapmadim
  bunlar nedir mesela?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.