Erkekler yatakta ne ister resimli – Sibel Savaş’ın resimli anlatımlarıyla siz de erkekleri keşfedin. Erkekler yatakta ne ister ne bekler?

Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyabileceğiniz linki bu yazının sonunda göreceksiniz. Bilgisayar ya da telefonunuza indirerek erkekler yatakta ne ister resimli ve yazılı şekilde hepsini tüm detaylarına varana kadar öğrenebilirsiniz. Bu kitaptaki bilgiler sonrasında erkeklere ve de cinselliğe olan bakış açınızın hayli değişeceğini şimdiden söyleyelim.

Erkekler yatakta ne ister resimli

Erkekler Yatakta Ne İster Resimli Detaylarla Gösterilmiş

Son yılların fenomen kitabı Yataktaki Kraliçe, cinselliğe dair detaylı bilgi edinmek isteyen kadınların imdadına koşan çok önemli bir kitap. Erkeklerin yatakta ne istediğinden tutun da erkekleri azdıran, onlara yüksek heyecan yaşatan özel pozisyonlara kadar ne ararsanız bu kitapta hepsini resimli anlatımlı olarak bulabilirsiniz.

Resimli olarak anlatılan konulardan diğerleri oral seks, hand job, Kama Sutra pozisyonları gibi konular ama hepsi bu da değil.

Erkeklerin istediği türden bir oral seksin nasıl yapılması gerektiği ve oral seksin tüm incelikleri resimli olarak anlatılmış. Oral seksin uygulanışını kadın için daha kolay hale getiren özel metotlardan da bahsedilmiş.

Yine erkeklerin çok ama çok sevdiği hand job konusu da es geçilmemiş, detaylı resimlerle anlatılmış. Hand job ile erkeğinizi nasıl çılgına çevireceğiniz, adım adım tüm detaylarıyla resimli olarak gösterilmiş.

25 çok özel pozisyon, yine resimli olarak anlatılan başlıca konulardan biri. Erkeklerin en sevdiği, en çok haz aldığı, görsel olarak en çok uyarıldığı pozisyonlar şeklinde kategoriler halinde ele alınmış.

Özetle, erkekler yatakta ne ister resimli ve yazılı anlatımlarla tüm detayları öğrenmeniz sağlanmış ve nasıl uygulamanız gerektiği detaylarıyla anlatılmış.

Hepsi bu da değil. Erkekleri baştan çıkaran afrodizyak parfümler, libido yükselten yiyecek ve içecekler, seks esnasında giyilmesi önerilen erkeklerin çok sevdiği seksi aksesuarlar, yetişkin oyuncaklar hakkında bilinmesi gerekenler, erkeklerin deli olduğu bu oyuncakların nasıl kullanılması gerektiği gibi her türlü bilgiyi Sibel Savaş’ın Yataktaki Kraliçe kitabında bulabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster Resimli Yataktaki Kraliçe Kitabını indir

Kitap yukarıda da dediğimiz gibi e-kitap biçiminde. Dolayısıyla elinizde tutup okuyabileceğiniz bir kitap olmadığı için istediğiniz yerde rahatlıkla okuyabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan. 100 sayfalık olan bu kitabı okumanız en fazla 3 gününüzü alacaktır. Öğrendiğiniz metotları erkeğinize uygulayarak onun hem yatağının hem kalbinin kraliçesi olmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

“Erkekler yatakta ne ister resimli” anlatım için Yataktaki Kraliçe kitabını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister resimli

Yorumlar

  • rabia

    sevgilimin yatakta tam olarak ne istediğini bilmiyorum. ve ben de çok gergin oluyorum. nasıl davranacağımı bilmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.