Erkeği baştan çıkaran sözler – Tılsım etkili cümlelerle tanışın. Bu sözlerle onu çıldırtabilirsiniz. Erkeği heyecanlandıran özel cümleler.

Erkeğinizi heyecanlandırmak, kulağına tatlı sözler fısıldamak istiyor ve duyduğu zaman iliklerine işleyecek sözler arıyor ama ne diyeceğinizi bilmiyorsanız erkeği baştan çıkaran sözler listemize göz atmalısınız.

Erkeği Baştan Çıkaran Sözler Nasıl Olmalı?

Erkeği baştan çıkaran sözler öncelikle, kadını basitleştirmemeli. Erkek bu sözleri duyacağı zaman kadına karşı iştahı kabarmalı, onu delice arzulamalı ama asla kadını hakkında itici şeyler düşünmeyeceği özel seçimler yapılmalı. Basitleşmeden seksi olmayı becerebilmek çok önemli hanımlar!

Erkekler bazen zannettiğinizden daha seçici olabiliyor. Seksi olma çabasındayken erkeği nazarında imaj sarsıntısı yaşayan pek çok kadın olabiliyor. Onu baştan çıkaracağım derken hiç umulmadık şekilde ters tepki alabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli seçim yapmak lazım.

Peki, nasıl?

Bu aşamada erkeğinizin mizacına ve düşünce yapısına dikkat etmelisiniz. Örneğin; Bir erkek karısı ya da sevgilisinden ‘Seni iliklerime kadar arzuluyorum ve bu gece ne istersen yapmaya hazırım!’ şeklinde bir söz duyduğunda müthiş bir haz alıp heyecanın doruğuna çıkarken, bir diğer erkek bundan iğreti olabiliyor. ilginç ama gerçek!

Tabi bunun altında erkeğin, kadınıyla ilgili geçmişten gelen bazı kötü izlenimleri yatıyor olabilir. Ya da kadın sıfır derece vamp ise ama ısrarla vamp olmaya çalışıyorsa erkek bu durumdan rahatsız olabilir. Birçok neden olabilir…vs.

Bu nedenle, kaş yapayım derken göz çıkarmamak ve erkeğiniz nazarında imajınızı zedelememek için, erkeğinizin zihnindeki gizem dolu matematiği biraz çözmüş olmanız gerekiyor.

Erkeği Baştan Çıkaran Sözler Listesi

Sibel Savaş’ın Yataktaki Kraliçe kitabını duymuş muydunuz? Hani erkeklerin yatakta ne istediğini ve erkekleri baştan çıkarmanın tüm yollarını sırasıyla ve detaylarıyla anlatan fenomen olmuş kitap?

Duymayan kalmadı ama belki daha önce denk gelmemiş olabilirsiniz. Sibel Savaş bu kitabında küçük bir bölümde, böyle bir liste yapmış. Erkeği baştan çıkarıcı sözleri derlemiş.

  • Hayatımda böyle bir seks yaşamadım, muhteşemsin.
  • Senden daha iyi sevişen bir erkeğe rastlamadım gibi sıradan, alışıldık sözler değil!

Arzu edenler kitabı bilgisayarına ya da telefonuna buradan indirip okuyabilirler. Kitabı okumak için tek nedeniniz, sadece baştan çıkaran sözler değil. Bu kitapta erkeği her açıdan tatmin ve mutlu etmenin tüm yollarını bulacaksınız. Sizi yatakta tam bir Tanrıça gibi görmesini istiyorsanız ihmal etmeyin okuyun deriz. Çünkü dehşet bir kitap ve gerçekten de erkeğin sekste, yatakta hayranlığını kazanabileceğiniz çok etkili taktikler barındırıyor.

Ayrıca, resimli ve yazılı anlatımlarla kitabın çok net ve anlaşılır bir dili olduğunu da ekleyelim. “Erkeği baştan çıkaran sözler” ve çok daha fazlası için kitabı yukarıda verdiğimiz linke tıklayarak ya da aşağıdaki resim üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Erkeği Baştan Çıkaran Sözler

Erkeği Azdırmanın Yolları Kitabı Heyecan Dorukta kitabı mutlaka okumalısın.

Erkeği Baştan Çıkaran Sözler

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.