Smart Casanova kitabı indirmek isteyenler için gerekli linki paylaştık. Smart Casanova pdf indirme linki yazımızdaki son satırda. Tıklayarak Smart Casanova kitabına ulaşabilirsiniz.

Kadınınızın gözünde ve gönlünde gerçek bir seks ilahı olmak için cinsel bilginin ne denli güçlü bir faktör olduğunu fark eden beylere müjde. Kadını sekste etkilemenin ve yüzde yüz tatmin etmenin yollarını keşfederek her daim hayranlık duyacağı bir erkek olmayı hedefliyorsanız Smart Casanova kitabını mutlaka indirmeli ve okumalısınız.

Smart Casanova Kitabı indir Oku

Cinsel yaşamınızın kalitesini arttırmak, ikinizin de asla unutamayacağı anları hatıralarınıza kazımak, onun yatağının kralı olmak, daha önce hiçbir erkekten almadığı hazları yaşatmak ve tüm bu isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayacak eşsiz yöntemleri Smart Casanova Kitabı indirip okuyarak elde edebilirsiniz.

Bilirsiniz, ülkemiz kadınlarının da erkeklerinin de cinsel yaşam konusunda deneyim sahibi olabilmeleri hayli zor. Gelenekler görenekler, belli başlı tabular nedeniyle, deneyim sahibi olmak bir kenara sadece teoride bir şeyler öğrenmek bile güç. Birçoklarının cinselliği tanımak için kullandığı yol yakın arkadaşlar arasındaki sohbetlerde elde edilen bilgi. Ancak bu bilginin hacmi ve niteliği maalesef pek işe yarar seviyede olmuyor. Eğitim sistemimiz cinsellik konusuna hiç değinmiyor. Ama Smart Casanova Kitabı her detaya sansürsüzce değiniyor.

Smart Casanova pdf kitabı indirip okuduğunuzda elde edeceğiniz sonuç; Yıllar boyunca deneme yanılma yoluyla onlarca kadınla elde edebileceğiniz tecrübenin tamamını elde etmiş oluyorsunuz.

Temel cinsellik bilgisinin, kadınların beklentileri için asla yeterli olmadığına sıkça değiniliyor Smart Casanova kitabında. Tek cümlede yazdığımız bu ana fikre sizi ulaştıran metotlar kitapta sayfalarca örneklendirilip, anlatılıyor. Keşke metotları burada yazabiliyor olsak ve kitabın eşsizliğini kendi gözlerinizle görmenizi sağlayabilsek ama maalesef ki bu telif hakkı ihlaline giriyor.

Smart Casanova kitabı kadınların yatakta neleri sevdiğini, duyacakları hazzı nelerin arttırdığını anlattığı gibi kadınların yatakta neleri sevmediğini de aktarıyor. Yatakta sizi riske sokacak ve kadını sizden hızla soğutacak detayların hepsinin altını çizmişler.

Biz bu mantığı harika bulduk. Bir kadını mutlu edebilmek için sadece onun çok hoşlanacağı şeyleri bilmek yeterli değil, rahatsızlık duyup hoşlanmayacağı şeylerin de neler olduğunu bilmek çok önemli.

Smart Casanova pdf indir

Beyler, tabiatınız gereği kadınların karşısında çok önemli bir etki alanına zaten sahipsiniz. Geriye kalan tek ihtiyacınız, bu gücünüzü arttıracak donanımlara, bilgiye sahip olmak. Cinsel potansiyelinizi yükseltin. Cinsel tecrübelerinizi yükseltmek için size katkı sağlayacak ne varsa kitap, film, dvd tereddüt etmeden hepsinden faydalanın. Smart Casanova pdf kitabı indirerek ciddi bir donanıma sahip olacağınız kesin. Kitabı aşağıdaki görsele ya da buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

smart casanova pdf kitabı indir

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.