Göğüs Büyütme Programı Kitabı özet-Sizlere bu yazımda göğüslerimi oldukça kısa bir sürede büyütmemi sağlayan göğüs büyütme programı kitabından bahsetmek istiyorum. Eğer siz de benim gibi göğüslerinizin belirgin olmadığını düşünüyorsanız, bu kitabı mutlaka keşfetmenizi öneriyorum.

Aynaya profilden baktığım zaman o kadar üzülüyordum ki sanki bir erkek bedeni gibi vücut yapım vardı ama şu an aynaya her baktığımda öz güven doluyum. Çünkü göğüslerim daha dolgun görünüyor. Üstelik bunun için piyasada sentetik malzemelerden üretilen yapay sütyenleri, göğüs dolgunlaştırıcı diğer ürünleri de kullanmadım sadece doğal yöntemleri uyguladım ve sonuç ortada… O yüzden tıpkı benim geçmişimde yaşadığım gibi, göğüslerinin küçük olmasından yakınan kadınların da bu kitabı keşfetmelerini istiyorum ve bu yazıyı yazmamdaki amaçlardan birisi de bu…

Lafı dolandırmadan konuya girmek istiyorum Göğüs Büyütme Programı Kitabı özet arayan kadınlar için ben bu kitabı özet geçmek istiyorum. Bu sayede kitabı alıp, almama konusunda daha net karar verebilirsiniz. Her ne kadar kitap oldukça uygun bir fiyat ile satışa sunuluyor olsa da, burada asıl meselenin para değil de “fayda” olduğunu düşünüyorum. Çünkü gerçekten faydalı bir kitap ise bu durumda göğüslerinin hiç gelişmemiş olmasından yakınan kadınların bu kitabı satın alacaklarından şüphem yok….

Göğüs Büyütme Programı Kitabını Özet Geçiyorum…

Kitabı Google arama motoru üzerinde “göğüs büyütme programı” şeklinde araştırma yaparken buldum ve sonra şu siteden satın aldım (ki tıklayacağınız site yazarın kendi sitesi zaten ve kitabını o siteden satıyor) Normalde bu tarz kitaplara para vermem ama kitabın yazarının kendi sitesinde yazmış olduğu ön söz beni gerçekten de çok etkiledi ve sitede o ön söz kısmını okumanızı gerek çünkü kitabın yazarı yazmış olduğu o ön söz ile adeta benim ruhumu okudu. Eminim ki şu an bu yazıyı okuyan kadınlar da kitabın yazarının bahsettiğim ön sözünü okuduklarında benim gibi hissedecekler. Çünkü yazar da bir kadın ve zamanında gelişmeyen göğüsleri yüzünden pek çok ortamda öz güven kaybı nedeniyle üzülmüş.

Sizlere yazarın ön sözünü okumanızı tavsiye ediyorum ve konuya devam edecek olursak, kitabı satın altım ve akıllı telefonuma indirdim. Bu bir e-kitap olduğu için PDF uzantılı bir dosyayı indirmiş oldum. Google Play’de pdf görüntüleyici bir uygulama indirdim ve sonra kitabı açtım.

Kitabı açtığım zaman karşıma şunlar çıktı;

  • Yaş, boy, kilo ve diğer fiziksel/biyolojik etkenler fark etmeden her kadının göğüslerini doğal yollar ile kısa bir sürede büyütebileceğine dair bilgiler
  • Aynaya profilden bakınca dümdüz görünen bir kadın fiziğinin aylar içerisinde gelişip, kıvrımlı hatlara sahip olabileceğine dair bilgiler
  • Bazı bitkisel besinlerin göğüs hormonlarını gelişiminde uyarıcı etkisi olduğuna dair bilgiler
  • Beslenme düzeninde ufak değişiklikler yapılarak, beraberinde uygulanacak egzersizler ile de birlikte göğüslerin kalıcı bir şekilde büyütülebileceği
  • Ameliyat gibi riskli ve oldukça pahalı çözüm yöntemlerine gerek kalmadan, hiç bir risk ve yan etkisi olmayan doğal yöntemler ile göğüslerin büyütülebileceğine dair bilgiler

Tüm bu bilgiler Göğüs Büyütme Programı Kitabi özet arayanlar için yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Şimdi kararı siz verin, bu kitap almaya değmez mi?

“Ben kendi açımdan konuşacak olursam; hayatımı değiştiren bu bilgilerin bir arada olduğu bu kitabı satın almasaydım gece rahat uyku uyuyamazdım. Çünkü yukarıda madde madde sıralandırdığım her bir bilgi kitap içerisinde bulunuyor ve inanın bana bunları okumak hiç de sıkıcı değil. Çünkü benim gibi okumaya üşenen birisi bile bu kitabı defalarca açıp okudu ve hatta kitapta yazılanlar beni o kadar motive etti ki çoğu zaman tekrar tekrar okudum….”

Göğüs Büyütme Programı Kitabı İşe Yarıyor mu?

Şimdi gelelim işin uygulama kısmına.. Tabii ki her şey bu kitabı okumakla bitmiyor. Burada asıl mesele ise kitap içerisinde anlatılan yöntemleri uygulamak ve bilgileri hafızanızın bir köşesine yerleştirmek… Çünkü tüm bu yöntemler hayatınızı önemli ölçüde değiştirecek.. En önemlisi ise bir kadının öz güvenidir. Çünkü kendimden biliyorum.. göğüslerimin gelişmemiş ve ufak tefek olduğu zamanlarda öz güvenim sıfırdı ve ne toplum içerisine rahat rahat çıkabiliyordum ne de doğru düzgün bir ilişki hayatım oldu…. O yüzden size de diyorum ki bu kitabı sadece okumanız yeterli değil.

Bu kitabı okuyarak amacınıza %50 oranında amacınıza ulaşmış oluyorsunuz zaten ama asıl kısmı ise uygulama kısmı ve bu kısmı da uyguladığınız zaman amacınıza benim gibi %100 ulaşmış olacaksınız.

Size sadece şunu söyleyeyim ki; internet gerçekten de derin bir bilgi kaynağı ve benim İngilizcem de oldukça iyi. Kitapta anlatılan yöntemlerin hepsini hem Türkçe hem de İngilizce internet sayfalarında araştırdım ve gerçekten de bazılarını buldum ama bu kitapta o bilgiler o kadar doğru bir şekilde ifade edilmiş ki sizin de benim gibi onlarca web sitesi araştırmanıza gerek yok. Çünkü bu kitapta her bilgi derlenmiş üstelik internet ortamında bulamayacağınız ve tamamen yazarın kendi deneyimleri neticesinde öğrendiği bilgi ve yöntemler de bu kitapta bulunuyor (ki kitabı satın almamdaki temel sebeplerden birisi de bu dur)

Sonuç; Göğüs Büyütme Programı Kitabı özet geçecek olursam, işin uygulama kısmına geçtiğiniz zaman göğüslerinizi düzenli olarak ölçmenizi tavsiye ediyorum çünkü aylar içerisinde göğüs ölçülerinizin büyüdüğünü kendi gözünüz ile göreceksiniz…

göğüs büyütme programı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.