Eski sevgili nasıl geri kazanılır – Eski sevgili kişilerin unutamadığı bireylerin başında geliyor. Eski sevgiliyi geri kazanmak bazen kolay bazen de çok zor olabilir. Doğru yolu izler iseniz bunu başarmanız kolay olacaktır. Peki eski sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir? Bunun için sizlere bazı yolları bu yazımızda anlatacağız.

Eski Sevgili Nasıl Geri Kazanılır – Kendi Haline bırakmak

Eski sevgiliyi kazanmanın ilk yolu biraz kendi haline yani akışına bırakmaktır. Eski sevgiliye özlem duymak geri kazanmak için çabalamak anlamına geliyor. Ayrılık sonrasında biraz temkinli davranmak lazımdır. Aksi takdirde olmadık yanlışlara davetiye çıkarabilirsiniz.

Biraz sakinleşmek ve düşünmek için biraz uzaklaşmanın faydası olacaktır. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak lazımdır. Çünkü sizden çok fazla uzaklaşması geri kazanmayı zorlaştırıyor. Eğer eski sevgiliniz sizi özler ise geri kazanmak daha kolay olacaktır.

Geri Kazanılacak Olmasına İnan

Eski sevgili nasıl geri kazanılır denenirken en sık düşülen yanlış geri kazanma çalışmasında şüpheye düşmektir. Eğer şüpheye düşerseniz baştan kaybetmiş olursunuz. İlk başta nasıl kendine aşık ettiyseniz ve nasıl onu kendinize bağladıysanız yine başarabilirsiniz. Hatta bu sefer ilkinden daha kolay olacaktır. Çünkü onu daha iyi tanıyorsunuz ve sevdiği aynı zamanda sevmediği şeyleri daha iyi biliyorsunuz. Az bir çaba ile bunu tekrar başarabilmek mümkündür.

Yalnız Kalma ve Ümitsiz Olma

Ayrılık sonucu geri kazanmak yerine ümitsiz duruma düşmek daha ağır basabilir. Buda eski sevgiliyi geri kazanmayı olumsuz etkiliyor. Ayrıca ayrılık sonrası çoğu kişi içine kapanır ve yalnız kalmayı yeğler. Buda bir önceki neden gibi eski sevgiliyi kazanmayı zorlaştırıyor. Yalnız kalmamak için en yakın arkadaşlarınızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Her ne kadar uzman olmasalarda size bir nebze yardımcı olabilirler. Ayrıca bazı metodları uygulayarak eski sevgiliyi elde edebilirsiniz. Bunun için en iyi metodları ve tüyoları barındıran bir kitaba değinmek istiyorum. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı eski sevgili nasıl geri kazanılır tüm detayları sergiliyor. Yapmanız gereken tek şey hataların ne olduğunu öğrenmek. Gerisi kolay. Bunun için bu kitabı okumanızı ve uygulamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Kitabı okumak için alttaki resme tıklaman yeterlidir.

Eski Sevgili Nasıl Geri Kazanılır

Hataları Gör ve Tekrar Aynı Hataya Düşmeyeceğini Kendine ve Ona Kanıtla

Ayrılık genelde bir tarafın ya da iki tarafında yaptığı hatalar sonucu oluşur. Çoğu zaman kişiler hatalarını kabul etmez ve bu da ayrılığı tetikler. Eski sevgiliyi kazanmak için öncelikle kendi hatanızı görmektir. Hatanızı gördükten sonra tekrar aynı hataya düşmemek için çaba gösteriyor olmanız eski sevgiliyi kazanmak için büyük bir adım demektir. Attığınız bu adıma kendiniz inanması ve aynı zamanda eski sevgiliyi de kanıtlamış olmanız lazımdır. Böylelikle eski sevgiliyi daha kolay kazanabilirsiniz.

Hiç Kimseyi Günah Keçisi Yapma ve Suçlama

İlişki de ayrılık sonucunda geri barışmak için çaba gösteriyor olmak lazımdır. Ancak kişilerin en çok düştüğü hataların başında birbirlerini suçlamak geliyor. Eski sevgilinizi suçlu olsun olmasın günah keçisi ilan etmiş olursanız geri kazanmayı zorlaştırıyor olursunuz. Burada yapılması gereken hataları görmek ve onları paylaşmak lazımdır.

“Eski sevgili nasıl geri kazanılır” konusunda önce durumunuzun ciddiyetini anlamalısınız. Çok seviyorsanız mutlaka geri kazanacaksınız. Gelin size yardımcı olacak bu kitabı inceleyin. Kitabı incelemek için buraya tıklayın.

Sevgiler Eren

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.