Erken boşalıyorum en etkili ilaç isimleri verebilir misiniz? Hangisini kullanırsam boşalma sorunuma çözüm olur diyenlerdenseniz bu yazıyı okumalısınız.  

Erken boşalma sorunu, bir erkeğin cinsel yaşam kalitesini ve hatta normal yaşam düzenini hayli etkileyen kötü bir durum. Bunu duymanız acı ama partneriniz olan kadın için de oldukça kötü bir durum bu. Sizi seviyor, çekici buluyor, arzuluyor ve sevişmeye başlıyorsunuz ama o daha belli bir noktaya gelmeden sizin performansınız son buluyor. Bu hazzı birlikte yaşayamamak, ilk dönemlerde sabırları zorlamıyor ancak ilişkinizin ilerleyen safhalarında tehlike çanları çalmaya başlıyor. Bildiğiniz şeyleri daha fazla uzatmadan size yardımcı olabilecek bilgilere geçelim.

Erken Boşalıyorum En Etkili ilaç isimleri Hangileridir?

Bu sorunu tamamen ortadan kaldıracak bir ilaç henüz yok ama üzülmeyin çünkü daha önce nasıl keşfedememişim diyeceğiniz çözümler var. Ona geçmeden önce ilaçlardan biraz bahsedelim.

Bu konuda piyasada sürülen ve reklamlarına denk gelebileceğiniz ürünler aslında sadece ‘idare eden’ ürünler. Karşılaşacağınız ürünler, erken boşalmayı kökten çözmüyor sadece geciktirici etki yaratıyorlar. Ki bu geciktiriciler de sadece normal erkeklerde işe yarıyor. Boşalma problemi olmayan erkeklerin, haz süresini uzatıyor. Erken boşalma problemi olan erkeklerde ise maalesef işe yaramıyor. Bu sebeplerle bünyenize gereksiz yere sentetik, kimyasal ürünler yüklemekten vazgeçmenizi ve diğer alternatiflere yönelmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Erken Boşalıyorum En Etkili ilaç isimleri Bulamıyorsam Ne Yapabilirim?

Erken Boşalmak Tercihtir isimli programdan faydalanabilirsiniz. Erken boşalmak altında yatan sebepler çoğunlukla psikolojiktir. Psikiyatriste gittiğiniz zaman verilen ilaçlar ise; telkin edici, kaygı giderici ilaçlar olur. Kesin çözüm değildir sadece sizi ve partnerinizi biraz daha oyalama gücüne sahiptir. Ama bunla beraber gün boyu uykulu dolaşmak, keyifsiz olmak, mide bulantısı yaşamak gibi yan etkilere maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden de psikiyatristler terapi önerirler ki bu da oldukça maliyetli bir iştir.

Oysaki erken boşalma egzersizlerini öneren bir sürü başka uzman var. Onları dinleyin. Erkeklik organındaki kasları nasıl çalıştırmanız gerektiğini ve yapmanız gereken zihinsel egzersizleri öğrenin. Erken Boşalmak Tercihtir programının aktarıldığı e-kitap bu egzersizlerle sizi tanıştırıyor. Pdf biçimli e-kitap şeklinde olan egzersiz programını bilgisayar ya da telefonunuza indirerek uygulamalara başlayabilirsiniz. ilaçlara ihtiyacınızın kalmayacağı bu egzersizleri uygulayan erkeklerin çoğu oldukça iyi sonuç alıyor. Siz de denemelisiniz.

Kitabı buradan inceleyebilirsiniz.

 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.