Bir erkeği kendime nasıl bağlarım – Yapılması gereken çok özel metotlar var ve biz de bunları yazdık. Gerçekten işe yarayan metotları öğrenin.

Ona nasıl davranmalıyım, neler yaparak beni daha çok sevmesini sağlar ve hat safhada hayranlığını kazanırım gibi sorular sizin de aklınızı kurcalıyorsa doğru yere geldiniz demektir. Çünkü bu yazıda soru işaretlerinizin tamamına ve bir erkeği kendime nasıl bağlarım sorunuza cevap bulabileceksiniz.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Bağlarım Diyen Bir Kadın Ne Yapmalı?

ilk günlerde gayet ilgili olan o erkek, sonra ne oluyorsa yavaş yavaş bazen ise hızlıca kadından soğuyor, ilgisiz ve özensiz davranmaya başlıyor biliyor musunuz?

Çünkü kadın kişi bazı şeyleri yanlış yapıyor ve bu yanlışlar sebebiyle erkeğinin gözündeki cazibesini yitiriyor. Muhtemelen siz de bu yanlışları yapıyorsunuz. Belki farkındasınız belki değilsiniz ama emin olun yapıyorsunuz!

Yapılan bir araştırmaya göre; Aldatılmış ya da terk edilmiş kadınların çoğunun kullandığı ortak bir ifade olduğunu tespit etmişler. Hemen hemen hepsi şu ifadeyi kullanmış; ‘Aslında her şey güzel gidiyordu, bunu neden yaptığını hala anlamış değilim!’

Hatunlar! Önce gerçekçi olmanız gerekiyor. Kusurlarımızı bulmak, bu kusurları yok etmek ve üzerine de bazı özel metotları eklemek gerekiyor. Bir erkeği kendime nasıl bağlarım? diyen bir kadının yol haritası budur. Siz okuyucularımızı evli ve bekar olmak üzere ikiye ayıralım ve neler yapmanız gerektiği ile devam edelim.

Alt başlıklarda medeni halinize uymayan kısmı atlayıp, size uygun olan kısmı okumaya geçebilirsiniz.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Bağlarım: Bekar Kadınlar için

Gerçekten tılsım etkisine sahip bazı davranışlar var ancak tek başına yetmiyorlar. Kısa vadede kazanıyorsunuz ama uzun vadeli bir birliktelik peşindeyseniz eş zamanlı olarak yapmanız gereken pek çok şey var. Akıllıca kurgulanmış bir dizi hareketi uygulamak lazım. Bunlar sevgilinizin arkasından entrika çevireceğiniz çirkinlik barındıran şeyler değil, sadece sevgilinizi kendinize hayran bırakmanızı sağlayacak masum ve de akıllı hamleler. Bunları size sıralı bir biçimde detaylarıyla anlatacak en önemli kaynak; Onu Elde Tut e-kitabı. Sırtınızı bu kitaba yaslayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kitabı okumak ve içerisinde anlatılan metotları kitapta belirtildiği sırada uygulamak.

Kısa süre sonra sevgilinizin gözlerindeki aşk ateşinin yeniden alevlendiğini görebilirsiniz. e-kitabı incelemek ve isterseniz indirip okumaya başlamak için Onu Elde Tut Kitabı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir erkeği kendime nasıl bağlarım

Bir Erkeği Kendime Nasıl Bağlarım: Evli Kadınlar için

Sizin statünüzdeki kadınların yapması gerekenler de üç aşağı beş yukarı aynı ama işin içerisine evlilik girince elbette ki metotlarda bazı değişiklikler söz konusu oluyor.

 • Evliliğinizde tutku ve romantizmi arttırmak,
 • Kendinizi kocanız için karşı konulmaz hale getirmek,
 • Aranızdaki ilişkiyi ve aşkı en baştan yapılandırmak,

90 gün gibi kısa bir süre içerisinde mümkün. Yapmanız gereken tek şey atılacak olan doğru adımların neler olduğunu öğrenmek ve bunları kocanız üzerinde uygulamak. Bu uygulamaları sıralı bir biçimde detaylarıyla anlatan kaynak; Kocanın Kalbine Gir e-kitabı.

Sırtınızı bu kitaba yaslayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kitabı okumak ve içerisinde anlatılan metotları kitapta belirtildiği sırada uygulamak. Kısa süre sonra kocanızın gözlerindeki aşk ateşinin yeniden alevlendiğini, size ve evinize git gide bağlandığını göreceksiniz. e-kitabı incelemek ve isterseniz indirip okumaya başlamak için www.kocaninkalbinegir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir erkeği kendime nasıl bağlarım

“Bir erkeği kendime nasıl bağlarım” sorusunun cevaplarını tüm detaylarıyla barındıran, fenomen olmuş bu iki kitap emin olun çok işinize yarayacak hanımlar! İnternet bloglarında verilen 3-5 cümlelik saçma tüyolarla bir yere varamazsınız ama odaklı bir biçimde, sadece bu konuya ağırlık vermiş kitap formatındaki metotlar dizisi ile istediğiniz sonuca ulaşabilir, onu kendinize bağlayabilirsiniz.

Yorum

 • esesli_tugce26

  merhaba sevgilimle 6 buçuk aydır birlikteyiz beni sevdiğini ve benimle birlikte olmak istediğini söyledi ve sevgili olduk ilişkimizin başlarında her şey çok iyiydi çok değer verip özlerdi buluşmak için can atardı aylar geçmeye başlayınca bana verdiği değer azaldı ve buluşalım diye hep ben söylüyorum özlemiyor nerdeyse arıyımmı seni diyorum ya da sen ara diyorum mutlaka bir bahane uyduruyor konuşamıyoruz da ama sevdiğini biliyorum gerçekten seviyor sadece bu buluşma arama konularında sıkıntılı beni özlemesi daha çok değer vermesi için ne yapmalıyım

 • İnkoModa Ar-Ge

  Merhaba,
  “Özlemiyor nerdeyse arıyımmı seni diyorum ya da sen ara diyorum mutlaka bir bahane uyduruyor konuşamıyoruz da ama sevdiğini biliyorum” demişsiniz. Buluşmalara ve aramalara hep bir bahane bulan bir erkeğin sizi sevdiğini neye dayanarak söylüyorsunuz? Detay verebilir misiniz? Sevgiler,

 • esesli_tugce26

  çünkü hep söylüyor sevdiğini sadece ben rahat insanım demiş arkadaşına bende ondan duydum

 • esesli_tugce26

  ve birde sürekli uğraşıyor yani uğraşıyor derken kıskandırma gıcık etme gibi şeyler neden yaptığını sorduğumda ise sinirlenince güzel oluyosun der hep anlamıyorum bende seviyor ama değer mi vermiyor anlayamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum

 • İnkoModa Ar-Ge

  Maalesef, sevgi bu değil. Sevdiğin insanla ilgilenirsin, onla vakit geçirmek için can atarsın. Sevdiğin kişiyi eğer gerçekten seviyorsan ona bahane bulmaz, onu kıskandırmaz, gıcık etmeye, sinir etmeye çalışmaz onu mutlu etmeye çalışırsın. Sinirli halini görmeyi değil, mutlu halini görmeye çalışırsın. Seviyorsan değer verirsin..! İlişkine gerçekçi bak Sevgili Tuğçe. Eğer yine de bu adamı seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum diyorsan Onu Elde Tut kitabını okumanı tavsiye ederiz.

 • marmee

  Merhaba, ben bi süredir hem kitabın hemde verdiğiniz tüyoların takipçisiyim kendimi yavaş yavaş geliştirmeye başladım.Gerçekten farklı hissediyorum özellikle flört ve elde etme konusunda fakat karşımdaki erkeğin beni arkadas olarak mi gördüğünden ya da bu flört sürecinden aldığı hazdan mi hoşlandığindan emin değilim.Yani sonuçta arayıp sorması,buluşmalarda her türlü incelikleri sergilemesi,iliski kurmak istediği yönündeki belirtiler vs. bunların hepsi toplanınca emin olamıyorum.Taktik geliştirmekten ve araştırmaktan biraz yoruldum.Net bir ölçme yolu yok mu?Biz nereye gidiyoruz desem arkadaş gibi görüyordum sen yanlış anlamışsın demesinden korkuyorum.Cevremdeki herkes hiç şüphesiz sevgili oldugumuzu fakat kimsenin acilamadiginı düşünüyor.Bu çok karmaşık lütfen bi yol gösterin.Şimdiden teşekkürler

 • İnkoModa Ar-Ge

  Arkadaş mısınız değil misiniz bunu anlamaya çalışmak, bu denli edilgen olmak sana vakit kaybettirir. Bu yol, üzerinde ilerlemen gereken yol değil. Odaklanman gereken şey; onun tavırlarının gidişatını belirleyebilme yeteneği kazanmak olmalı..! Çevren haklı olabilir, ikinizin de açılamadığı, onun da sana ilgisinin olduğu bir durum var olabilir.

 • Seda

  Üç yıllık bir ilişkim var. İkimizde çok ciddi düşünüyoruz. Bir sene sonra evlenmeyi düşünüyoruz. Ama erkek arkadaşım hemen evlenmek istiyor, bir senenin çok uzun süre olduğunu söylüyor. Ve bu yüzden sürekli benimle tartışıyor. Bir sene daha beklememin de geçerli sebebi olmasına rağmen. Çok istekli bu konuda. Ne şekilde ikna edebilirim, kavga etmek istemiyorum çünkü. Onun dışında aramız çok iyi.

 • İnkoModa Ar-Ge

  Cinsel birlikteliğiniz var mı kendisiyle?

 • Seda

  Hayır hiç öyle birşey olmadı aramızda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.