Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim aşkını nasıl kazanırım diyenlere sıralı taktikleri anlattık. Bu taktiklerle onu aşık edebilirsiniz.

Çok hoşlandığınız, belki de deli divane aşk duyduğunuz bir erkek var ve o size karşı aynı şeyleri hissetmiyor mu? Siz sürekli onu düşünüp duruyorsunuz ama o rutin hayatını mı yaşıyor? Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyerek onun da size aşk duymasını sağlamak için ne yapmanız gerektiğini arıyorsanız tam yerine geldiniz. Bu yazıda öğrenecekleriniz sonrasında onla aşka yelken açmaya ramak kaldığını göreceksiniz.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Ne Yapmalıyım?

Aşk konularında danışanlarımıza söylediğimiz öncelikli şey çoğunlukla şu olmuştur; Aşkın buhranlı romantizm ve duygusallığına kapılmadan, izlemeniz gereken yolda mantıklı ve soğukkanlı ilerlemelisiniz. ilgi duyduğunuz erkeğin aşkını kazanmak istiyorsanız uymanız gereken ilk kural bu.

Bu kısmı biraz detaylı anlatalım çünkü izleyeceğiniz yolda bu ilk adımı çok iyi anlamanız gerekiyor. Neden aşkın buhranlı romantizm ve duygusallığına kapılmamak gerekiyor? Çünkü aşk ve hoşlanma duygusunun insan üzerinde yarattığı psikoloji siz farkında olmadan size pek çok hata yaptırabilecek bir psikolojidir. Bu duygu içerisindeki bir kadın, yaptığı ya da yapacağı çoğu şeyi mantıklı olarak görür ama dışarıdan bakan soğukkanlı bir göz kadının davranışlarındaki hataları kolaylıkla fark edebilir. Yani saçmaladığınızın farkında olmazsınız. Arkadaşlarınız ikaz etse bile ikna olmaz bildiğiniz yolda ilerlersiniz. Bu hatalar aşkı kazanmanıza değil, kaybetmenize hizmet eder. Aşkın buhranına kapılmayın ikazımızdaki öncelikli sebep bu.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim derdinde olan bir kadın buhran nedeniyle yapacağı hatalardan kaçınmalıdır. Aksi halde sevgisini istediği erkek nazarında kötü bir intiba bırakması yüksek ihtimaldir. Bu da aşkı kazanma şansınız varken durduk yere bu şansı teptiğiniz anlamına gelir.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Yapmam Gereken Doğrular Nedir?

ilk kuralı yukarıda yazdık. Bu otokontrolü sağladıktan sonra sıra doğru uygulamaları yapmaya geldi.

Şimdi size ufak bir hatırlatma yapalım. Çevrenizde arkadaşlarınızdan ya da tanıdıklarınızdan şahit olduğunuz çok ilişki olmuştur. Bu ilişkiler içerisinde bazı kadınların istediği erkeği kolaylıkla kendine aşık edebildiğini, kimi kadınların ise ne yaparsa yapsın erkeklerle sağlıklı bir ilişki kuramadıklarını görmüşsünüzdür. Sizce neden? Bunu hiç düşündünüz mü?

Biz cevaplayalım. Bazı kadınlar bilerek ya da farkında olmadan erkeklere karşı doğru yaklaşımlarda olurken diğerleri ise ne kadar çabalasa da doğru yaklaşımlarda bulunamadıklarından bu durum olmakta.

Peki bu doğru yaklaşımların neler olduğu, sıralı bir liste şeklinde sizin de elinizde olsaydı ne olurdu biliyor musunuz?

İstediğiniz erkeği kendinize aşık edebilirdiniz! Olay bu kadar basit aslında.

Şimdi, bu doğru davranışları sıralı şekilde size anlatacak olan Onu Elde Et e-kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirip okuyabileceğiniz linki verelim. Kitabı indirin ve okuyun. Tamamını okumanız maksimum 2 gününüzü alacaktır. Kitap içerisinde anlatılan metotları ilgi duyduğunuz erkeğe uygulayın ve kısa sürede size nasıl aşık olacağını kendi gözlerinizle görün.

“Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim” sorusunun cevaplarını barındıran e-kitabı indirmek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Onu Elde Et kitabı okumak için tıkla

Yorumlar

 • İnkoModa Ar-Ge

  Acilen yani onu tamamen kaybetmeden Onu Elde Tut kitabındaki taktikleri uygulayın. Çok etkili yöntemler barındırıyor.

 • zeze

  merhaba. 5 sene öncesinde suudi arabistanlı biriyle tanışmıştım. ama sadece tanıştığımızla kaldık ve sonrasında bütün iletişim kanallarımızı kaybettik. birbirimizden çok etkilenmiştik ama o benim yalnızca adımı biliyordu, ben ise onun adını ve soyadını. bu uzun yıllar içerisinde bir fotoğrafına dahi sahip değildim. sosyal medya kullanmadığı için ona hiçbir şekilde ulaşamamıştım.

  daha sonra bir şekilde instagramdan buldum onu ve uzun uzun konuşmaya başladık. başlarda güyya kendimi ağırdan almaya çalıştığım için bu iletişim kopukluğu olmuştu zaten ve bu yüzden de ben onu bulduğum için sevincimi hiçbir şekilde gizlemedim ondan.

  bu süre içerisinde herhangi bir evlilik geçmemiş başından ve söylediğine göre de şuanda da bir ilişkisi yok. mart ayında türkiyeye iş ziyaretinde bulunacaktı, ama ortakları işbaşında olmadığı için bırakıp gelemedi.

  beni ilk gördüğünde benden gerçekten çok etkilenmişti. şu anda da beni beğendiğini biliyorum. hatta kendi sosyal medya hesabından bana “aşkım” tarzı kelimelerle hitap etmekte bir sakınca görmüyor. ama aslına bakarsak bana karşı çok ilgisiz ve haftalarca tek kelime yazmamışlığı oldu.

  bana olan aşırı ilginin bir anda böylesine bir kopukluğa dönüşmesinin sebebi nedir sizce? onu gerçekten çok istiyorum, ama bu durum beni çok üzüyor.

 • İnkoModa Ar-Ge

  Ruhuna hitap edemediğiniz durumlar olmuştur Sevgili Zeze. Başta birbirinden çok etkilenilmiş bir durum varsa ve bu durum sonradan devam etmemişse mutlaka yapılan yanlışlar olmuştur. Erkekler üzerinde kalıcı etkiler bırakan tavırlarınız eksiktir mesela + yanlışlarınız olduğunu da farz edersek başta hissetmiş olduğu duyguları zamanla söner erkeğin.

 • deniz

  Benim sevdiğim çocuk bana karşı çok ilgili hatta arkadaşlarım bile bunun farkında ama çocuk hiçbir adım atmiyor neyapayim ben?

 • İnkoModa Ar-Ge

  Sıcak davranıp, cesaretini artırmalısın Sevgili Deniz. Senle olan diyaloğunu geliştirmesi için imkan ver.

 • İpek

  Sevgilim beni sevdigini söylüyor fakat bana aşık degil.Sonradan aşık edebilir miyim ? Nasıl ederim ?

 • İnkoModa Ar-Ge

  Merhaba ipek, sevgilinin hayranlığını artıracak davranışlarda bulunarak ilişkinizde aşkı yeşertebilirsin.

 • Lale

  Aslında benimkide aşık etme durumu değil, bu sene ilk lise senem, araba sürmeyi öğrenmek için bir araba okuluna yazılmıştım, normal oturdum bir yere ve fark ettim ki bir tane oğlan bana bakıp duruyor utanmıştım ama bakmadım ona neyse onu çoğu zaman orda görüyordum ve hep bana bakıyordu. Bir gün arkadaşıda vardı yanında bende arkalarındaydım neyse oğlan arkadaşına benden konuşuyordu: bu kız bizim lisede lise bire gidiyor falan, ben tabi bıktım çıktım dışarı biraz sonra geri girip yerime oturdum, oğlan arkasına yani bana bakıyordu konuştuklarını duydum mu diye. Başka bir gün yine araba okulunda bir kağıta adımı yazıyordum sonra bir döndüm yerimden sıçradım oğlan arkamdaydı ve bana gülümsüyordu bende ayıp olmasın diye gülümsedim ve yerime oturdum. Oğlanı araba okulunda bir daha görmedim çünkü ehliyetini almıştı( kendisi 18 yaşında lise 3 e gidiyor) neyse oğlanı lisede görmeye başladım ama hiç konuşmuyoruz, her liseye girdiğimde önce yüzüme daha sonra giysilerime baktığını fark ettim hep bana bakıyordu uzunca. Bir gün hasta olduğum için kağıt vermem lazımdı okula, neyse gittim bir tane de arkadaşım(erkek) o da benimle geldi kağıtı vermek için neyse biz konuşuyoruz falan, sağıma bir döndüm o bana bakan oğlan var, arkadaşıma ve bana ters ters bakıyordu, içeriye yanımıza geldi o da bir şey vercekti herhalde neyse geldi tam benim ve arkadaşımın ortasına girdi bizi ayırdı yani ben tabi şoke oldum, giderken yine bize ters ters bakıyordu. Başka bir gündü, spor dersim vardı o yüzden eşofman altı giymiştim(bedenime yapışıyor) merdivenlerden çıkıyordum ve bana bakan oğlan önümdeydi merdivende duraksayıp arkasına döndü ve beni gördü (arkadaşımla konuşuyordum sesimden tanıdı herhalde) garip bir bakışı vardı: sinirli ve kıskanç gibi, yanımdan geçip arkama geçti merdivenlerde çünkü arkamda bir sürü erkek vardı neyse ben bunun hesabını bir stalkladım (benim face hesabım olmadığı için arkadaşımın hesabından stalkladım) ve gördüm iki veya 3 senedir bir kız arkadaşı varmış neyse benim umrumda değil de anlamıyorum oğlanı neden bana sürekli bakıyor, bir erkekle olunca sinirlenip kıskanıyor, bedenime yapışan bir elbise giyince kıskanıyor öfkeleniyor ? Anlamıyorum sizce bunun anlamı ne ? Çok merak ediyorum (bu arada oğlan ilgimi çekmiyor çekseydide yaklaşmazdım çünkü sevgilisi var)

 • İnkoModa Ar-Ge

  Sevgilisine yeterince ilgi duymayıp senden hoşlanmaya başlamış olabilir. Normal!

 • Anonim

  4.5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.