erkeği kendine bağlamanın yolları

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı erkeği kendine bağlamanın yolları nelerdir tüm cevaplar burada. Erkeği kendine bağlama hakkında en etkili yolları keşfet.

Erkeği kendine bağlamak için büyü dua arayışında olanlar da var elbet ama gel biz psikolojide erkeği kendine bağlama yöntemlerinden ilerleyelim. Aşkın bilimsel taktiklerinden, erkeği kendine bağlamanın püf noktalarından söz edelim.

Erkeği kendine bağlamak için taktikler

İster erkek arkadaş olsun ister kocayı olsun bir erkeği kendine bağlamak için belli taktikler vardır. Neler yaparak onu elde tutma şansınızı artırabilirsiniz bu psikolojik detayları ele alıp, sonunda da sizi iki harika e-kitapla buluşturacağız. Buraya sığdıramayacağımız detayları Onu Elde Tut ve Kocanın Kalbine Gir isimli pdf e-kitaplardan adım adım kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu kitaplardaki çok ilginç ve son derece etkili yöntemlerden siz de faydalanabilirsiniz. (Kitapları indirip okuyabileceğiniz linki en alt satırlarda bulacaksınız.)

Not: Kocayı kendine bağlamak isteyenler Kocanın Kalbine Gir pdf kitabı okumalı. Erkek arkadaşı kendine bağlamak isteyenler ise Onu Elde Tut kitabını okumalı. Erkeği kendine bağlamak için duadan ötesini arıyorum diyorsanız sayfamızdaki önerilere ve bu kitaplara sırtınızı yaslayabilirsiniz.

Erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı?

Bir erkeği bağlamak için ne yapmalı erkeği kendine nasıl bağlarsın psikoloji biliminin bu konuda çok geçerli tespitleri var. Erkeğimi kendime nasıl bağlarım diyen her kadın bunları kullanabilir ve ilişkisine harika bir ivme kazandırabilir. Örneğin erkeği kendine bağlamak için sözler ve davranışlar mutlaka çok dikkatli seçilmeli. Erkekleri mest eden sözler mutlu edecek mesajlar ilişkide yabana atılmaması gereken önemli faktörler. Çünkü mesajda erkeği kendine bağlamak önemli taktiklerden biri. Erkeği cinsellikle bağlamak a yabana atılmaması gereken detaylardan biri. Cinsel ilişkide erkeği kendine bağlamanın yolları var. Bunlardan da söz edeceğiz. Çünkü erkekler cinsel yaşamlarında onları “en mutlu eden kadına” çok kolay bağlanma eğilimindedirler. Elbette ki bu tek başına yeterli değil. Şöyle düşünün; Şahane bir seks deneyimi sunuyorsunuz ama yatak dışında erkeği kendine bağlayacak hiçbir vasfınız yok. Sonuç ne olur? Hüsran! İşte bu nedenle bir erkeği kendine çekmenin yollarında yapılması gereken her detayı eş zamanlı olarak kullanmalı, nasıl davranmalı iyi bilmelisiniz.

Erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı?

Bir erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı sorusuna verilebilecek ilk cevap “ilişkideki ince çizgileri geçmemek ve dengeyi her zaman korumaktır”. Daha açıklayıcı bir anlatımla aktaralım. Delilikle dahilik arasında ince bir çizgi vardır lafını daha önce duymuşsunuzdur. Dahi niteliklere sahip biri çizgiyi aşar ve ötesine geçerse o kişi artık dahi değil deli olarak adlandırılır. Peki bunu kadın erkek ilişkisine nasıl uyarlarız? Psikoloji biliminde, mesaisini özellikle kadın&erkek ilişkileri üzerine araştırmalar yaparak çalışan uzmanlar şu gibi sonuçları çıkarmıştır.

Kıskandırmanın bir tık ötesi tiksindirmektir
İlgilenmenin bir tık ötesi bunaltmaktır
Eğlenceli biri olmanın bir tık ötesi hafifliktir
Seksi olmaya çalışmanın bir tık ötesi bayağılaşmaktır
Verici olmanın bir tık ötesi kolay elde edilebilmektir
Alıcı olmanın bir tık ötesi bencilliktir
…vs.

Özetle hanımlar, denge her şeydir!

Erkeği kendine bağlamanın yolları dengeden geçer.

Dengeyi kaybederseniz erkeği de kaybedersiniz. Onun ilgisini, üzerindeki çekim gücünüzü, tüm cazibenizi kaybedebilirsiniz. Bu kaybediş kimi zaman yavaş yavaş olur kimi zaman ise aniden olabilir. Kimseyi cepte görmemek gerek! Nişanlınızmış, 3 yıllık sevgilinizmiş, kocanızmış… Sakın bunlara güvenmeyin. Hiç ummadığınız bir anda “ayrılmak istiyorum” diyebilir ya da en kötüsü “soluğu başka bir kadının yanında alabilir”.

Özetle, ilişkisinde dengeyi sağlayamayan her kadın bilmelidir ki bugün ya da yarın ya da bir süre sonra ama eninde sonunda o erkek kaybedilecektir.

Peki bu dengeyi sağlamak için yani erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı nasıl hareket etmeli?

erkeği kendine bağlamak

Erkeği kendine bağlamak için “yumurta kapıya dayanmadan gerekli tedbirler alınmalı” diyor aşk doktorları ve de uzmanlar. Erkek psikolojisini iyi çözümlemek ve bu yönde hareketler davranışlar sergilemenin önemli olduğuna vurgu yapılıyor. Bir ilişkiyi yeniden revize etmek, size ilgisi azalmış bir erkeğin ilgisini kısa sürede canlandırabilir diyorlar. Doğru!

Eğer kadın doğru hamleleri uygularsa erkeği kendine bağlamak kısa sürede mümkün. Örneğin “Çember İhlali” konusu yine uzmanların üzerinde sıkça durduğu bir konu. Çember İhlali yapmamanın ilişkideki dengeyi sağlamaya da çokça katkısı olduğu söyleniyor. Çember ihlali, kadın erkek ilişkilerinde hemen hemen tüm hataların anası, hatta besin kaynağıdır deniyor. Kendini hissettirmeyen, gizlice ilerleyen bir hastalık gibi. Erkeğin kadından soğumasına sebep oluyor ve ilişkinin ömrünü kısaltıyor. Aşk doktorları şu konuda hem fikirler “Bir kadının, erkeğini kendine sıkıca bağlayabilmesi için Çember ihlali yapıp yapmadığını bilmesi ve yapıyorsa buna son vermesi gerekir” bunu üzerine basa basa söylüyorlar. Burada, kısaca üzerinden geçilebilecek önemsiz bir mevzu değil Çember İhlali ama merak etmeyin, birazdan önereceğimiz e-kitaplarda Çember İhlali konusunun tüm detaylarını eksiksizce göreceksiniz. Onu Elde Tut pdf kitabı veya Kocanın Kalbine Gir pdf kitabını okumak için aşağıdaki satırlarda vermiş olduğumuz linklere tıklayabilirsiniz.

Erkeği kendine bağlama yolları elbette ki sadece Denge ve Çember İhlalinden ibaret değil. Gündelik yaşamda ve de cinsellikte eş zamanlı olarak yapılması gereken çok önemli püf noktaları var. Bu kitaplardan kolaylıkla öğrenebileceğiniz püf noktalarını erkeğinize uygulayarak kısa sürede siz de erkeğinizdeki değişimi gözlemleyebilirsiniz. Size olan ilgi ve alakasının, bakışlarının, yaklaşımının nasıl değişeceğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Eğer şunu diyorsanız; “Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü dua gibi etkisiz yollar arayan kadınlardan değilim, bir erkeği bağlamak için ne yapmalı bilimsel yolları arıyorum.” diyorsanız bu kitaplardan size uygun olanı okumanızı ciddiyetle tavsiye ederiz. Okumaya başladığınızda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Erkek arkadaşı kendine bağlamak isteyenler Onu Elde Tut Kitabı adresine tıklayarak hem kitabı inceleyebilir hem de isterseniz yine bu adresten kitabı indirip okuyabilirsiniz.

Kocayı kendine bağlamak isteyenler de www.kocaninkalbinegir.com adresine tıklayarak kitabı inceleyebilir ve yine bu adresten kitabı indirip okuyabilirsiniz. Evlilikte erkeği kendine bağlamanın yolları hakkında her şey Kocanın Kalbine Gir pdf kitapta.

Erkeği kendine bağlamak inanın hiç de zor değil hanımlar. Erkeği kendine bağlamak için yapılması gerekenleri keşfederek siz de püf noktalarına temas edebilir ve bu sayede kısa sürede onun ilgisini ve bağlılığını fazlasıyla kazanabilirsiniz. Erkeği kendine bağlama hakkında en etkili yolları Onu Elde Tut ve Kocanın Kalbine Gir kitaplarında bulacağınıza emin olabilirsiniz.